י-ם: מחבל ניסה לדקור שוטרים ונעצר

סוכל פיגוע בשער שכם: לוחמי מג"ב שסיירו באזור התקרבו לעבר צעיר ערבי שעורר את חשדם והחלו לבדוק אותו. הוא שלף סכין וניסה לדקור, אך השוטרים הצליחו להשתלט עליו מבלי שפגע באיש

סוכל פיגוע בעשר שכם, ארכיון (מד"א ירושלים)

שוב ניסיון פיגוע בשער שכם בירושלים: שוטרים ולוחמי מג"ב המוצבים באזור השתלטו על צעיר ערבי בן 18 ששלף סכין וניסה לדקור אותם כשביקשו לבדוק אותו.

לעדכונים נוספים ולהעברת הסיפורים שלכם - כנסו לחדשות 2 בפייסבוק

השוטרים היו במשימת אבטחה בצירי תנועת המתפללים, כשהבחינו בסמוך לשער שכם בצעיר ערבי שעורר את חשדם. הם התקרבו אליו והחלו לבדוק אותו, ואז שלף המחבל סכין וניסה לדקור אותם.

השוטרים והלוחמים השתלטו על החשוד בסיוע כלב השיטור ועצרו אותו. מפקד מרחב קדם במשטרת ירושלים אמר בעקבות האירוע. "הדריכות המבצעית של השוטרים ולוחמי מג"ב ונחישותם בבדיקת חשודים מוכיחה עצמה, מונעת פגיעה בחיי אדם ומאפשרת למצות את משימתם למען ביטחון תושבי העיר".‎

אתמול: שני פצועים קל מדקירות בשער שכם

אתמול בבוקר נפצעו לוחם מג"ב וצעירה ישראלית, שניהם בשנות ה-20 לחייהם, בפיגוע דקירה בשער שכם. מעט אחרי השעה 09:00 הגיע מחבל עם סכין למקום והחל לדקור את השניים. הוא הספיק לפצוע אותם באורח קל - עד שנוטרל על ידי כוחות הביטחון שירו בו.

חובשים ופרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירת האירוע העניקו טיפול רפואי ראשוני לפצועים במקום. מצבו של לוחם מג"ב שנפצע הוגדר קל-בינוני, והוא סבל מפציעה בפלג גופו העליון. הוא והפצועה הנוספת פונו לקבלת טיפול בבית החולים שערי צדק, שניהם בהכרה מלאה.