לקראת הריסה? לוחמי צה"ל פרצו לבתי המחבלים שביצעו את הפיגוע בשער בנימין

כוחות צה"ל, בהם אנשי חי"ר והנדסה, פרצו בשעת לילה מאוחרת לבתי המחבלים שביצעו את פיגוע הדקירה בסניף "רמי לוי" בו נרצח חיל צה"ל, טוביה ינאי ויסמן ז"ל. בסרטון נראה הכוח סורק את המבנה ומתחיל במיפוי הנדסי, כהכנה להריסתו

הפריצה לבתי המחבלים ביום שלאחר הפיגוע: כוחות הנדסה וחי"ר של צה"ל החלו במיפוי בתי המחבלים שרצחו אתמול (חמישי) את טוביה ינאי ויסמן ז"ל בפיגוע הדקירה בסניף "רמי לוי" שבשער בנימין. הכוחות נכנסו לבית בשעות הלילה וערכו מיפוי הנדסי של המבנה לקראת הריסתו.

לעדכונים נוספים ולהעברת הסיפורים שלכם - כנסו לחדשות 2 בפייסבוק

בסרטון מהפעולה שהפיץ דובר צה"ל, נראים הלוחמים כשהם עולים וסורקים את המבנה ואוחזים בנשקים. לאחר מכן, אנשי ההנדסה עורכים רישום של הבניין ומכינים אותו לקראת הטמנת חומר הנפץ בקירות וברחבי הבניין כולו.

המחבלים, עומאר רימאווי ואיהאם סבאח, הם תושבי העיירה ביתוניא שבאזור רמאללה. בחקירת האירוע התברר כי השניים הם בני 14 בלבד - ובכך הצטרפו לגל ה"ילדים מחבלים" שמאפיין את גל הטרור האחרון.

נרצח בפיגוע. טוביה ינאי ויסמן ז"ל (פייסבוק)

בבית העלמין בהר הרצל בירושלים נערכה הבוקר הלוויתו של טוביה ינאי ויסמן ז"ל שנרצח בפיגוע. אלמנתו של ויסמן ספדה לו מעל הקבר ואמרה: "שמעת רעש ורצת להילחם במחבלים, אם לא היית רץ, לא היית ינאי שאני מכירה".