הפצועה משחזרת: "הרגשתי מכה באוזן ונפלתי"

מחסומים, חיפושים וסריקות: נמשך המצוד אחר המחבל שדקר את שלומית גונן בשוק ברהט ונמלט. בשיחה עם חדשות 2 שחזרה את רגע הדקירה: "הוא לא אמר כלום, היו לי צלצולים באוזניים". חתנה של הפצועה סיפר: "שמעתי צעקות וראיתי אותה על הרצפה. בחיים לא חשבנו שדבר כזה יכול לקרות ברהט"

כוחות ביטחון גדולים ממשיכים לנהל סריקות נרחבות אחר המחבל שדקר לפנות ערב (שבת) את שלומית גונן, תושבת קיבוץ משמר הנגב אישה כבת 65 בשוק העירוני ברהט ונמלט. בבית החולים השתפר מצבה של הפצועה, ובשיחה עם חדשות 2 היא שחזרה את רגעי האימה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"פתאום מישהו הגיע מולי, הרגשתי מכה על האוזן ונפלתי", סיפרה. "הוא לא אמר כלום, אפילו לא הרגשתי שנדקרתי אבל היו לי צלצולים באוזניים. החתן שלי שהיה איתי אמר לי שיורד לי דם ולחץ על הפצע עד שהאמבולנס הגיע".

שלומית גונן בבית החולים

גם החתן של שלומית שהיה עמה בביקור ברהט סיפר על השתלשלות האירועים. "נכנסנו לחנות כדי לחפש מטען לטלפון של הבת שלי ופתאום שמעתי צעקות", אמר. "יצאנו החוצה וראיתי את שלומית על הרצפה. בהתחלה חשבתי שהיא נפלה ואז פתאום הבת שלה צעקה 'דקרו אותה, דקרו אותה'".

צוותי מגן דוד אדום שהגיעו למקום העניקו לשלומית טיפול ראשוני בשטח ופינו אותה לחדר הטראומה בבית החולים סורוקה בבאר שבע כשמצבה מוגדר בינוני. ההערכה היא כי הדוקר הוא שוהה בלתי חוקי כבן 20, אך נבדקת גם האפשרות שמדובר בתושב רהט.

"אנחנו מסתובבים המון ברהט ולא חשבנו שדבר כזה יכול לקרות, אנחנו בהלם", הוסיף בני. "זה ממש ליד הבית, הם גרים במשמר הנגב. כל הזמן מדברים על ירושלים אבל מעולם לא חשבתי שדבר כזה יכול לקרות לנו שם".

המשטרה הקימה הערב מחסומים רבים בכל המרחב והיא עורכת סריקות נרחבות וחיפושים ברכבים בניסיון לאתר את המחבל.