חשד לפיגוע ברהט: אישה נדקרה

צעיר כבן 20 דקר בת 65 בצווארה בזמן שערכה קניות בשוק בעיר ונמלט. צוותי מד"א פינו אותה לביה"ח במצב בינוני. כוחות משטרה גדולים פתחו בסריקות אחר הדוקר, כנראה שוהה בלתי חוקי. ההערכה היא כי הרקע לאומני‎

אישה בת 65 נדקרה היום (שבת) בצווארה בזמן שביצעה קניות בשוק ביישוב הבדואי רהט שבנגב. האישה פונתה במצב בינוני לבית החולים. במשטרה מעריכים כי האירוע התרחש על רקע לאומני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מעדויות שנאספו בזירת האירוע עולה כי האישה, המתגוררת באחד מהיישובים הסמוכים לרהט, הגיעה לשוק המקומי יחד עם בני משפחתה. מחקירת המקרה עולה כי היא נדקרה על ידי צעיר ערבי בן 20 שהצליח להימלט זמן קצר לאחר האירוע. צוות מד"א שהגיע למקום, פינה אותה באמצעות ניידת טיפול נמרץ לחדר הטראומה בבית החולים סורוקה שבבאר שבע.

כוחות גדולים של משטרה הוזעקו לזירה ופתחו בסריקות לאיתור הדוקר, ככל הנראה שוהה בלתי חוקי. זמן קצר לאחר האירוע התחזקה ההערכה כי הוא התרחש על רקע לאומני.

הדוקר נמלט מהמקום (רהט, היום) (עד ראייה)

"ראינו אישה כבת 65 בהכרה מלאה", סיפר גיל אססקביץ, פראמדיק מד"א שהגיע ראשון לזירה. "היא התהלכה ובני משפחתה הגישו לה סיוע ראשוני.  העלנו אותה לניידת טיפול נמרץ ותוך פינוי לבית החולים הענקנו לה טיפול ראשוני כשהיא במצב בינוני ויציב. היא ספירה לנו שערכה קניות עם בני משפחתה בשוק".