בשל גל הטרור: סגר על רמאללה

צה"ל מצביע על התרעות לפיגועים המתוכננים לצאת מרמאללה, ולפיכך מטיל סגר על העיר. הפלסטינים מדווחים כי החיילים במחסומים משקיעים יותר מ-10 דקות בכל בדיקה של מכונית שרוצה לעבור את המחסום וגורמים בכך לעומסי תנועה חריגים באזור

ארכיון (מדברים תקשורת)

לראשונה מאז פרוץ גל הטרור סגר צה"ל את הכניסות והיציאות המובילות לרמאללה, בין השאר בעקבות חשש לאירועי טרור נוספים. מקורות פלסטינים מדווחים על עומסי תנועה גדולים בצירי התנועה, בעקבות תהליך הבידוק הארוך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

"בגלל שהיו הרבה פיגועים שיצאו בתקופת גל הטרור, ובגלל שיש התרעות נוספות המתבססות על הערכות מצב בשטח, החליטו כרגע לסגור כניסות למעט חמישה מקרים מיוחדים", הסבירו בצה"ל את המהלך.

"10 דקות לכל בדיקת רכב". ארכיון (רויטרס)

"מקרים הומניטרים בתיאום ובאופן חופשי", החלו לפרט את חמשת המקרים, "בכירים יכולים להיכנס ולצאת בתיאום עם מנהלת תיאום וקישור, לתושבי רמאללה יש כניסה חופשית (אך אין יציאה), מי שנמצא ברמאללה ולא תושב יכול לצאת אך לא יכול לשוב, ומעבר קלנדיה מאפשר מעבר של בעלי תעודת זהות כחולה ופועלים עם היתר".

מעבר קלנדיה, ארכיון

בסוכנות הידיעות הפלסטינית מען דווח כי החיילים משקיעים יותר מ-10 דקות בכל בדיקה של מכונית שרוצה לעבור את המחסום - והדבר גורם לעומסי תנועה חריגים באזור.