רכבו של חיים ילין נרגם באבנים: "כופפתי את הראש, הסלע לא פגע בי"

חבר הכנסת שב מניחום אבלים בבית משפחתה של שלומית קריגמן ז"ל בבקעת הירדן, כשלפתע הבחין בצעיר שמשליך סלע ענק לעבר מכוניתו. "פתחתי את החלון בשביל שהאבן תעבור מצד אחד לצד שני, לא נפגעתי אבל נזק נגרם לרכב"

זגוגיות הרכב התנפצו, לח"כ ילין שלום (חדשות 2)

רכבו של הח"כ נרגם באבנים, הוא נחלץ מן האירוע בשלום: ח"כ חיים ילין (יש עתיד) נסע היום (חמישי) לניחום אבלים בבית משפחתה של שלומית קריגמן ז"ל, שנרצחה השבוע בפיגוע בבית חורון. כשעשה את דרכו בחזרה, הבחין באבן ענקית שמושלכת לעבר רכבו.  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

"נסעתי בדרך חזרה מניחום אבלים של הנרצחת בפיגוע, והרכב שלי נרגם בבלוק אחד ענק, בערך קילומטר וחצי מצומת תפוח", סיפר ח"כ ילין בשיחה עם חדשות 2 Online.

"ראיתי סלע ענקי מושלך לעברי" (חדשות 2)


"ראיתי את הבחור שבא וזרק את האבן על אוטובוס צהוב שחלף לידי, הוא פגע גם בזכוכית שלו", סיפר. "פתחתי את החלון בשביל שהאבן תעבור מצד אחד לצד שני. למזלי, האבן פגעה בצד האחורי, כופפתי את הראש שראיתי את האבן מגיעה אליי ונתתי גז".

ח"כ ילין, שנהג ברכב, מספר כי רצה להאיץ ולפנות לצד השני של הכביש - אלא שהחליט לפנות לכיוון אחר: "אם הייתי עושה את זה, הייתי מתהפך".לדבריו, מדובר בצעיר בשנות ה-20 לחייו שיידה את הסלע הגדול לעבר מכוניתו. הוא דיווח על האירוע לגורמי צבא שנמצאים בקרבת מקום. "חוץ מזה שאני מחכה כעת לרכב חלופי, הכל בסדר איתי. מהניסיון שלי אני יכול לומר שקסאמים זה הרבה יותר כואב מאבן".ממפלגת יש עתיד נמסר בתגובה לאירוע כי מצבו של ילין טוב והוא אינו נפגע. רכבו ניזוק והזגוגיות התנפצו. האירוע נמצא בטיפול קצין הכנסת וכוחות הביטחון.