בתגובה לירי: צה"ל תקף מטרה של חמאס בעזה

שעות ספורות לאחר שרקטה שנורתה מעזה התפוצצה בעוטף עזה, כלי טיס של חיל האוויר תקף מתחם צבאי של חמאס במרכז הרצועה. "צה"ל ימשיך לפעול בחומרה על-מנת לשמור על השקט ביישובי הדרום", נמסר

תקיפה בעזה, ארכיון

שוב לא שקט בדרום: הלילה (בין ראשון לשני) תקף צה"ל מתחם של חמאס בעזה - זמן קצר לאחר שרקטה מהרצועה נורתה לכיוון המועצה האזורית שער הנגב. הרקטה לא גרמה לנזק או נפגעים, ובצה"ל הבהירו כי הירי לא יעבור ללא תגובה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כלי טיס של חיל האוויר תקף מתחם צבאי השייך לחמאס במרכז רצועת עזה - כך הודיע צה"ל. "התקיפה בוצעה בתגובה לירי תלול המסלול שבוצע לעבר שטח המועצה האזורית שער הנגב אמש. צה"ל רואה בחמאס האחראי הבלעדי למתרחש ברצועת עזה וימשיך לפעול בחומרה על-מנת לשמור על השקט ביישובי הדרום".

הירי שבוצע לעבר יישובי הדרום, שלמרבה המזל לא גרם לנפגעים או נזק, מגיע לאחר שלפני כשבועיים תקף חיל האוויר חוליית מחבלים שעסקה בהנחת מטענים באזור גדר הביטחון בצפון רצועת עזה. בחמאס דיווחו על הרוג אחד ושלושה פצועים בתקיפה, שבעקבותיה הונחו חקלאים באזור עוטף עזה לא להתקרב לגדר המערכת.

התקיפה בעזה בוצעה במסגרת פעילות משותפת של הצבא והשב"כ, לאחר שזוהתה חוליית מחבלים פלסטינית בזמן שהניחה מטען סמוך לגדר הביטחון באזור בית להיה. "גדודי חללי אלאקצא" בעזה הודיעו שההרוג הוא מוסא זעיתר, פעיל בארגון.