תיעוד: המחבל מתל אביב רוקד בחתונה - וזוכה בחידון

חודשים לפני שיצא לבצע את פיגוע הטרור הרצחני בתל אביב שגבה את חייהם של שלושה בני אדם, תועד נשאת מלחם רוקד בחתונה של קרובי משפחה - שחלקם אף נעצרו לאחר שנחשדו שסייעו לו להסתתר מכוחות הביטחון. בסרטון נוסף שנחשף, הוא תועד משתתף בחידון רחוב - ואף זוכה בפרס

המחבל רוקד ושמח - ואפילו משתתף בחידון: שבועיים לאחר שביצע את הפיגוע הרצחני בבר "סימטא" בתל אביב וגבה את חייהם של שלושה בני אדם ושבוע לאחר שחוסל על ידי כוחות הביטחון, נחשפות תמונות חדשות של המחבל נשאת מלחם מהתקופה שקדמה לפיגוע. הסרטון בו נראה מלחם פורסם באתר "שוף".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

באחד מסרטוני הווידאו שהופצו ברשת, נראה מלחם משתתף בחתונה שאירעה בחודשים האחרונים. מלחם נראה רוקד לצד קרובי משפחתו, שאחדים מהם נעצרו ונחקרו בחשד שסייעו לו להסתתר מכוחות הביטחון במשך שבוע ימים.

בסרטון אחר, נראה מלחם משתתף במעין חידון רחוב ששודר בטלוויזיה במהלך חודש הרמדאן האחרון. מלחם נשאל שאלה אודות האסלאם, ולאחר שהשיב תשובה נכונה - הכריז המנחה כי זכה בארגז משקאות.

מלחם חוסל לאחר מצוד של שבוע, מבלים חזרו לבר ה"סימטא"

ביום שישי שעבר, שבוע בדיוק לאחר שביצע את הפיגוע הרצחני בתל אביב, חוסל מלחם על ידי כוחות הביטחון בפתח הבית בו התגוררה בעבר משפחתו, בכפר ערערה. על פי ההערכות, המחבל אותר בעקבות פרטים שעלו מחקירת החשודים האחרים וגם ממצאי DNA באזור ואדי ערה.

אחיו של מלחם בבית המשפט (חדשות 2)


הכוחות ידעו שהוא נמצא בתוך הבית, ניסו לתפוס אותו חי - וכרזו לו שייצא. לאחר שניסה להימלט והחל לירות לעבר הכוחות, הוא נורה ונהרג. בשב"כ הדגישו כי מלחם "זיהה את הלוחמים המתקרבים למבנה בו הסתתר וניסה להימלט, בהמשך פתח באש לעבר הכוח". הנשק באמצעותו ירה לעבר הכוחות היה אותו נשק באמצעותו בוצע הרצח בתל אביב - כלי נשק מסוג "פלקון".

בבר ה"סימטא" לא נתנו לטרור לנצח (דור אבידן)


אתמול הגיעו עשרות בני אדם לאירוע בבר ה"סימטא" שהמסר המרכזי שלו היה כי החיים ממשיכים - והטרור לא ינצח. כשהמוזיקה ברקע וכשעובדי הפאב לובשים חולצות הנושאות את שמם של שימי רוימי ואלון בקל ז"ל, הנציחו בפאב את החיים. אלכוהול, חיוכים ודגלי ישראל על השולחנות העניקו לאירוע אווירה מיוחדת ויוצאת דופן.