נשלל החשד: הצעירה מנהריה שוחררה

לאחר שנחקרה במשטרה, שוחררה תושבת טייבה שנעצרה אתמול בנהריה: מחקירתה עלה כי לא היה בכוונתה לבצע פיגוע כלל. אתמול הועלתה רמת הכוננות בעיר בשל החיפוש אחריה

לאחר שאתמול התעוררה בהלה בנהריה בעקבות התרעה על מחבלת, הבוקר (שלישי) שוחררה הצעירה מטייבה לאחר שמחקירתה עלה כי לא הייתה לה כל כוונה לבצע פיגוע טרור או פעולה פלילית אחרת. אתמול היא נעצרה בתום מצוד במונית בעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החשודה מתגוררת בימים אלה בירושלים ומידע שהתקבל במשטרה ובשב"כ הוביל לפריסת מחסומים רבים באזור נהריה. הצעירה נבדקה על ידי חבלן כדי לשלול אפשרות שהיא נושאת על גופה מטען חבלה או כלי נשק, ובהמשך היא הועברה לחקירה.

מחסום בדרום (יובל גוז׳נסקי)

אתמול בבוקר אירעה בהלה נוספת, כאשר התרעה ממוקדת על כוונת פלסטינית לבצע פיגוע הובילה לכוננות גבוהה באזור הדרום. כוחות גדולים של משטרה פרסו מחסומים וביצעו סריקות, במהלכן נעצר קרוב משפחתה של הפלסטינית בחשד שסייע לה. בהמשך התברר כי היא עצמה לא נכנסה לתחומי ישראל ובמרחב דרום הסירו את המחסומים והודיעו על חזרה לשגרה.

בשבוע שעבר נרשמה בהלה באזור הרצליה בעקבות מידע ראשוני על צעיר פלסטיני שמתכוון לבצע פיגוע. בתום סריקות נרחבות איתרו כוחות המשטרה את הפלסטיני, תושב מזרח ירושלים, שהסתכסך עם הוריו וברח מהבית. למרות החשש הראשוני, במשטרה העריכו כי הצעיר לא התכוון לבצע פיגוע.