בתום מצוד: נתפסה חשודה כמחבלת בנהריה

רמת הכוננות במחוז חוף הועלתה בעקבות מידע מודיעיני על צעירה תושבת טייבה שבכוונתה לבצע פיגוע. החיפושים התמקדו באזור נהריה - והיא נלכדה במונית. הכוננות הוסרה. לאחר חקירתה שוחררה הצעירה ללא ממצאים

בפעם השנייה ביום אחד - כוננות נרחבת בשל התרעה לפיגוע: צעירה תושבת טייבה נעצרה אתמול במונית בנהריה בתום מצוד, לאחר שעלה חשד כי בכוונתה לבצע פיגוע. הבוקר (שלישי) היא שוחררה ממעצר, ללא ממצאים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החשודה מתגוררת בימים אלה בירושלים ומידע שהתקבל במשטרה ובשב"כ הוביל לפריסת מחסומים רבים באזור נהריה. הצעירה נבדקה על ידי חבלן כדי לשלול אפשרות שהיא נושאת על גופה מטען חבלה או כלי נשק, ובהמשך היא הועברה לחקירה.

מחסום סמוך לאשדוד (יובל גוז׳נסקי)

אתמול בבוקר הובילה התרעה ממוקדת על כוונת פלסטינית לבצע פיגוע לכוננות גבוהה באזור הדרום. כוחות גדולים של משטרה פרסו מחסומים וביצעו סריקות, במהלכן נעצר קרוב משפחתה של הפלסטינית בחשד שסייע לה. בהמשך התברר כי היא עצמה לא נכנסה לתחומי ישראל ובמרחב דרום הסירו את המחסומים והודיעו על חזרה לשגרה.

בשבוע שעבר נרשמה בהלה באזור הרצליה בעקבות מידע ראשוני על צעיר פלסטיני שמתכוון לבצע פיגוע. בתום סריקות נרחבות איתרו כוחות המשטרה את הפלסטיני, תושב מזרח ירושלים, שהסתכסך עם הוריו וברח מהבית. למרות החשש הראשוני, במשטרה העריכו כי הצעיר לא התכוון לבצע פיגוע.