זה החשוד בסיוע למחבל מתל אביב‎

הצעיר שתועד אתמול נעצר על ידי מסתערבים לאור יום בכפר ברטעה חשוד בסיוע לרצח ובקשירת קשר. בית המשפט האריך את מעצרו ב-9 ימים. סנגורו: "בני משפחתו אמרו שאין לו כל קשר לנשאת מלחם"‎‏

החשוד בהארכת מעצרו, היום (חדשות 2)

הצעיר שנעצר אתמול (ראשון) בפעולה מתועדת של כוח מסתערבים בכפר ברטעה שבמשולש, בחשד שסייע למחבל נשאת מלחם, הובא היום לדיון בבית המשפט בו הוחלט להאריך את מעצרו בתשעה ימים. על פי החשד מיוחסות לו עבירות של סיוע לרצח, קשירת קשר לביצוע פשע והתארגנות בלתי מותרת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כפי שניתן היה לראות בתיעוד שנחשף אתמול לראשונה בחדשות 2, כוח המסתערבים שפעל בכפר ברטעה עצר את החשוד והכניס אותו לתוך רכב טרנזיט שעמד במקום. בתיעוד ניתן אף לראות את הכוחות עוזבים מיד את המקום.

עו"ד עלי סעדי וחוקר הימ"ר, הבוקר (חדשות 2)
נציג היחידה המרכזית של מחוז תל אביב במשטרה ביקש היום מבית משפט השלום בחיפה שלא לצלם את החשוד, אולם השופט שלמה בנג'ו סירב לבקשה ואמר כי זכותו של הציבור לדעת מיהם העצורים. "החשוד נעצר לאור יום ותועד במצלמות האבטחה, אין מניעה מלצלם אותו", קבע השופט.

"בני משפחתו אמרו כי אין כל קשר בינו לבין משפחתו של נשאת מלחם", אמר פרקליטו של החשוד, עו"ד עלי סעדי, לחדשות 2 Online. החשוד הוא סטודנט העובד כטבח במסעדה, ומאז מעצרו הוא תחת חקירת השב"כ.

מעצרו של חשוד נוסף הוארך בארבעה ימים. הוא נעצר ביום שישי יחד עם עוד ארבעה חשודים. עורך דינו שאדי יונס אמר לחדשות 2 Online: "למרשי אין קשר משפחתי וביתו רחוק מדירת המסתור של נשאת מלחם. מדובר בצעיר נורמטיבי".