זיהה את המחבל: "זה נשק נדיר"

מי שהוביל לזיהוי הרוצח מתל אביב, מנשא מלחם, היה חבר המשפחה - שזיהה את הנשק הנדיר שנשא. "זכרתי שיש לי חבר, מוחמד מלחם, שיש לו נשק כזה. התקשרתי וביקשתי שיבדוק שהנשק בכספת - והוא נסע במיוחד כדי לגלות שהנשק נעלם", סיפר

האדם שהוביל לזיהוי החשוד בירי בתל אביב, נשאת מלחם, הוא חבר של המשפחה - שזיהה את כלי הנשק. "הנשק הזה כמעט וכבר לא קיים בישראל, ונזכרתי שיש אדם שאני מכיר שמחזיק נשק כזה עד היום - מוחמד מלחם, אבא של החשוד", סיפר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"התקשרתי אל מוחמד ושאלתי אותו איפה הנשק שלו, והוא ענה שהוא בבית, בכספת. ביקשתי שיבדוק שהוא אכן שם, והוא נסע הביתה במיוחד", המשיך,. "תוך חצי שעה התקשר אלי וסיפר שהנשק נעלם. מיד אמרתי לו לדווח למשטרה, וההמשך כבר ידוע לכולם".

עורך הדין של המשפחה, נחמי פיינבלט, הוסיף כי האב זומן לחקירה נוספת לאחר הדיווח. "הוא אמר להם שהוא משתף פעולה באופן מלא, אולם הוא עבר חקירה קשה מאוד", סיפר. "זה הגיע לרמה שבה הוא בכה לי בטלפון".

"אני עדיין לא מבין ומעכל שבני עשה דבר כזה", מסר אביו של החשוד בשיחה עם חדשות 2 Online במהלך סוף השבוע. "מה שקרה תפס את כל המשפחה והכפר בהלם. אני איש מערכת, אני עובד בשמירה, פתאום הבנתי שבני מעורב - והתקשרתי לתחנת המשטרה. ביקשתי להיפגש עם הקצין הבכיר בתחנה ועדכנתי אותו שהבן שלי הוא המעורב במעשה", שחזר האב ההמום. "אני משתתף בצער משפחות הקורבנות ומאחל החלמה מהירה לפצועים".