מטוסי חיל האוויר תקפו ברצועת עזה

חיל האוויר תקף שני מתחמים צבאיים ושתי תשתיות טרור השייכים לארגון חמאס ברצועת עזה בתגובה לירי 5 הרקטות ששוגרו לעבר ישראל. שתיים מהרקטות התפוצצו בשטחים פתוחים בישראל, ושלוש הנותרות נפלו בשטח פלסטיני. לא דווח על נפגעים או על נזק שנגרם. מדובר צה"ל נמסר כי "חמאס הינו האחראי הבלעדי לכל פעולת טרור היוצאת מ

(רויטרס)

מתיחות בדרום הארץ: חיל האוויר תקף הלילה (שבת) שני מתחמים צבאיים ושתי תשתיות טרור השייכים לארגון חמאס ברצועת עזה. וזאת בתגובה למטח הרקטות ששוגרו מרצועת עזה בליל שישי לעבר לעבר שטח המועצה האזורית שער הנגב. לא דווח על נפגעים או על נזק שנגרם מהירי מעזה.

רוצים לקבל עדכוניםנוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מדובר צה"ל נמסר כי בצבא רואים בארגון חמאס כאחראי הבלעדי למתרחש ברצועה. "צה"ל ימשיך לפעול בחומרה על מנת לשמור על השקט ביישובי הדרום", לשון ההודעה.

סמוך לשעה 23:30 דיווחו תושבים באזור שדרות כי שמעו הדי פיצוצים כתוצאה מהירי מעזה, וכי אזעקה לא נשמעה. במטח המדובר נורו חמש רקטות אל עבר יישובי עוטף עזה. שתיים מהרקטות התפוצצו בשטחים פתוחים בתחום מדינת ישראל, בעוד ששלוש הנותרות נפלו בתוך שטח הרצועה. כוחות הביטחון פתחו בסריקות לאיתור נפלי הרקטות.

הירי הלילה בא כשבועיים לאחר שאזעקת צבע אדום נשמעהביישובי המועצה האזורית שער הנגב בעקבות ירי רקטה. לאחר מכן התברר כי גם היא התפוצצה בשטח הרצועה סמוך לגדר המערכת.

השיגור היה למעשה השני באותו השבוע שבוצע על ידי ארגונים בעזה לעבר שטח ישראל. בתגובה לירי, תקף צה"ל שתי מטרות של ארגון חמאס בצפון ובמרכז רצועת עזה. מדובר צה"ל נמסר אז כי בצבא רואים בארגון חמאס כאחראי הבלעדי למתרחש ברצועה. "צה"ל ימשיך לפעול בחומרה על מנת לשמור על השקט ביישובי הדרום", לשון ההודעה. ‎