לאחר הפיגוע בפאב: רצח נוסף בת"א

זמן קצר לאחר שהתרחש פיגוע הירי ברחוב דיזינגוף, שוטרים רבים וצוותי מד"א הוזעקו לרחוב יוניצמן שבצפון העיר בעקבות דיווח על רצח. צו איסור פרסום הוטל על פרטי המקרה ועל ההתפתחויות בחקירת פיגוע הירי

רצח נוסף בצפון תל אביב (ארכיון) (חדשות 2)

מקרה רצח נוסף בתל אביב: כשעה לאחר שדווח על פיגוע הירי ברחוב בפאב ברחוב דיזינגוף, התקבל במשטרה דיווח נוסף על רצח ברחוב יוניצמן שבצפון העיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

השוטרים הוזעקו לזירה הממוקמת סמוך למלון מנדרין בקרבת חופיה הצפוניים של תל אביב. בתחילה התקבל דיווח כי מדובר בפצוע אנוש אולם לאחר מכן הוא מת מפצעיו.
במשטרה בודקים אם קיים קשר בין מקרה הרצח לבין פיגוע הירי התרחש במרכז העיר. על שני האירועים הוטל צו איסור פרסום.

בפיגוע הירי שהתרחש מוקדם יותר נרצחו אלון בקל ושמעון רוימי, לאחר שמחבל פתח באש לעבר אזרחים שישבו בפאב "הסימטא" שברחוב דיזינגוף. המחבל טרם נלכד ומאז שעות אחר הצהריים מנהלים כוחות הביטחון מצוד נרחב אחריו באזור תל אביב.

זירת הפיגוע ברח' דיזינגוף (יונתן גרון)

מתיעוד מצלמות האבטחה בבתי העסק הסמוכים למקום הפיגוע עולה כי המחבל הגיע לחנות טבע הממוקמת ליד הפאב המדובר. שם, הוציא מתיק שנשא עמו כלי נשק מאולתר, יצא מהחנות ופתח בירי.

המחבל, בן 29 המתגורר באזור ואדי ערה, מוכר לכוחות הביטחון מאחר שריצה עונש מאסר במשך 5 שנים בכלא בישראל, בגין ניסיון לגניבת נשק מחייל. עו"ד סמי מלחם, פרקליטו לשעבר של המחבל וקרוב משפחתו, טען כי הוא לוקה בנפשו. "הוא טופל, ולאחרונה מסתובב כאדם לא שפוי ברחובות" אמר.