המשטרה במסר לתושבים: "אנחנו במרדף, צריך להישאר דרוכים"

במשטרה קוראים לציבור להמשיך לנהוג בערנות ולהישמע להוראות הכוחות בשטח על רקע אירוע הירי בתל אביב. יחד עם זאת, במשטרה הבהירו כי בשלב זה אין הנחייה לתושבי העיר להתסגר בבתים וציינו כי ניתן להמשיך בשגרה תוך הישמעות לשוטרים בשטח

בשעות שלאחר אירוע הירי שהתרחש היום (שישי) בפאב ברחוב דיזינגוף בתל אביב, קוראים במשטרה קוראים בציבור להמשיך לנהוג בערנות. "יש להיות קשובים להנחיות המשטרה בהמשך הערב ברחבי העיר", אמר יהודה דהן, מפקד מרחב איילון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

תת ניצב דהן אמר את הדברים בתום הערכת מצב שהתקיימה בתל אביב במקביל לסריקות שמתבצעות בבניינים הסמוכים לזירת האירוע. "אנחנו עדיין במרדף, כרגע המשימה העיקרית שלנו היא לחתור ולהגיע לאלמוני שביצע את הירי", אמר דהן.

דהן אף ציין כי בשלב זה כל גופי הביטחון עוסקים בחקירת הירי במרכז העיר. "אני קורא לתושבי תל אביב לגלות ערנות, להיות קשובים להנחיות שלנו בהמשך הערב", אמר דהן.

חיפושים אחר היורה בתל אביב (רויטרס)

יחד עם זאת, דהן הבהיר כי לא הועברה הוראה לתושבים להסתגר בבתיהם. "אפשר להמשיך את השגרה הרגילה, להגיע למקומות הבילוי אך להישמע להנחיות השוטרים במרחב", הבהיר.

במקביל להודעתו של דהן תודרך ראש הממשלה בנימין נתניהו בדבר ההתפתחויות בחקירת אירוע הירי. בשיחת התדרוך השתתפו גם השר לביטחון פנים גלעד ארדן, המפכ"ל רוני אלשיך וראש השב"כ יורם כהן.