אשת החשוד בדומא: "היה בכלל בבית"

חקירת רצח שלושת בני משפחת דאוובשה בדומא נמשכת ובמערכת הביטחון מבהירים כי החקירה עדיין רחוקה מסיום. בינתיים, רעייתו של אחד העצורים מדברת לראשונה, וטוענת כי לא ייתכן שביצע את המעשה כי יש לו אליבי לליל הרצח

לפני קצת יותר מ-3 חודשים עברו מהגבעות לירושלים זוג צעיר מתוך נוער הגבעות, שהכיר היטב את משטרת ישראל, לרוב בשל חשדות קלות ביותר. בשבועות האחרונים הפך הבעל לאחד החשודים המרכזים ברצח בדומא, אך אשתו טוענת בתוקף כי הוא אינו אשם בדבר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"עד היום אף אחד לא שאל אותי איפה הוא היה בלילה של הרצח", היא מספרת. "הם יודעים שיש לו אליבי, הם יודעים שהוא היה בבית, אבל הם החליטו להפיל עליו וינסו לעשות הכל".

האישה צעירה מאוד, אם לתינוקת ומתגוררת בדירת שני חדרים באחת השכונות החרדיות של ירושלים. "אנחנו לא יודעים למה באמת עצרו אותו. הוא לא עושה דברים כאלה, הצתות, רצח, הוא לא בכיוון הזה", היא מתעקשת. "כן, אנחנו חושבים שצריך לגרש את האויבים אבל אני חושבת שהמדינה צריכה לגרש אותם ועצוב לי שהגענו למצב שמישהו חושב שהוא צריך לעשות את מה שהמדינה לא עושה".

היא ממשיכה לטעון שבעלה לא קשור למקרה וכנראה שגם היא מבינה, שהסתבכות בתיק הזה אינה קשורה בשום צורה להסתבכויות הקודמות שלהם עם החוק.