משפחת החשוד המרכזי בטרור היהודי: "בחור רגיש"

חמותו של אחד החשודים המרכזיים ברצח בני משפחת דוואבשה בכפר דומא בריאיון ל"פגוש את העיתונות": "הוא לא היה מרוצה מהמצב הביטחוני, אבל לא היה פועל באלימות"

בשבוע שעבר הותר לפרסום כי מספר צעירים יהודים נעצרו בחשד להצתת בית משפחת דוואבשה בכפר דומא, הצתה שהביאה למותם של שלושה מבני המשפחה. בריאיון לרינה מצליח בתכנית "פגוש את העיתונות" דוחה חמותו של אחד החשודים המרכזיים את הטענות כי היה מעורב ברצח ואף חושפת פרטים על מעצרו. "הדרך שלו בלי שום ספק היא לא דרך של אלימות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"הוא בחור מאוד נעים, בחור עדין ורגיש. יש לו נפש מאוד אכפתית ודואגת. כל מה שמעניין אותו זה ללמוד תורה וקודש, בזה הוא מתמקד. כל האירוע הזה לא קשור אליו", סיפרה קרובת המשפחה. לדבריה, בעבר סיפר לה כי הוא אינו מרוצה מהמצב הביטחוני בארץ, אך לא התכוון לעשות דבר בנושא. לטענתה למרות שחבריו מזוהים עם דעותיו הפוליטיות, אף אחד מהם לא הביע בעבר עמדות לפיהן יש לפגוע בערבים.

"הוא נעצר כשיצא מהרכב שלו, לפתע התנפלו עליו 10-15 אנשים לבושים בבגדים אזרחיים, הם נתנו לו אגרוף בבטן והשכיבו אותו על הרצפה. כל זה בלי להסביר לו למה", סיפרה נ' חמותו של החשוד. "הבת שלי הייתה יחד איתו ברכב, היא הייתה בשוק. היא הוציאה את המצלמה כדי לצלם את האירוע ומיד מישהו התנפל עליה, לקח לה את המצלמה ומחק את התמונות".

פרקליטו של החשוד, עורך הדין איתמר בן גביר מחה על תנאי מעצרו: "העלימו אותו במרתפי שירות הביטחון הכללי. אפילו לחלק מהדיונים בבית המשפט לא מביאים אותו, השב"כ חצה גבולות אדומים. הוא לא מאפשר לנו להיפגש איתו ולבדוק מה מצבו". לטענת עורך הדין, המדינה פוגעת בזכויותיו של מרשו, שעל פי החשד היה בין המעורבים ברצח שלושת בני המשפחה מהכפר דומא.