מיוחד: תיעוד מלב שכם יחד עם הלוחמים שהרסו את בית רוצח הזוג הנקין

יממה לאחר רצח בני הזוג הנקין אל מול עיני ילדיהם, הוקפצה יחידת אגוז לשכם, שם הצליחו לתפוס את המחבלים. במשך חודשיים פעלו שם לוחמי היחידה, כשביממה האחרונה הם סגרו מעגל, והרסו את ביתו של מפקד החוליה שרצחה את נעמה ואיתם ז"ל

בשעה שהעיר שכם נמה את שנתה, גלשו לוחמי אגוז והנדסה מהר גריזים לעבר ביתו של רוצח בני הזוג הנקין בשכונת דחיה. את הירידה לבית עשו הלוחמים מבלי להתגלות, כדי להימנע מעימותים עם תושבי השכונה, שינסו אולי למנוע את הריסתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הבית הוא ביתו של המחבל הוא ראע'ב מוחמד עיליווי, איש חמאס ומי שפיקד על החוליה שרצחה את בני הזוג הנקין לפני חודשיים, לא רחוק משם. עם הגעת הכוח אל בית המחבל, מתחילים הלוחמים בהכנות להריסתו. לוחמי אגוז מאבטחים מסביב, בין הבתים ועל הגגות.

מהבית מוציאים את בני המשפחה וגם את השכנים - כדי שלא ייפגעו מהדף הפיצוץ. התושבים המקומיים ובני המשפחה מרוכזים כולם בבית מיוחד שהוכן לכך מראש.

בני הזוג הנקין ז"ל

לבסוף מגיע רגע האמת - הרגע בו הלוחמים מניחים את חומרי הנפץ ביסודות הבית ואז - הפיצוץ הגדול שמביא לקריסתו. עבור לוחמי אגוז הייתה זו סגירת מעגל, לאחר שערכו סריקות ממושכות אחר רוצחי משפחת הנקין בחודש אוקטובר האחרון, עברו מבית לבית ברחבי שכם, וביצעו מעצרים רבים.