תיעוד: מתנפל על השוטר – ודוקר

רגעי התקיפה בתחנה המרכזית בנהריה תועדו במצלמות האבטחה שהוצבו במתחם. בסרטון נראה הצעיר, חמוש בסכין, תוקף את שוטר משמר הגבול בגבו שוב ושוב. השוטר נפצע באורח קל-בינוני. הדוקר שנתפס טען בחקירתו: "הוא תקף אותי קודם"

כך נראתה הדקירה בנהריה: שוטר מג"ב בשנות ה-30 לחייו נפצע הערב (שבת) באורח קל-בינוני בנהריה, לאחר שנדקר על ידי נער ערבי בן 16 בשדרות הגעתון סמוך לתחנה המרכזית בעיר. הוא פונה לבית החולים, והדוקר נעצר כשעתיים לאחר מכן. הנער שנעצר בביצוע הפיגוע טען בחקירתו כי הוא הותקף על ידי השוטר ולכן דקר אותו. מהמשטרה נמסר כי "מתחקור ראשוני עולה כי ככל הנראה התגלה ויכוח בין המעורבים שקדם למקרה הדקירה, אך כל כיווני החקירה נבדקים". כך תועד האירוע במצלמות האבטחה במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מפרטים ראשונים עולה כי מדובר בשוטר מג"ב המשרת בירושלים והיה בדרכו לביתו בצפון. הוא נדקר פעמיים בגבו ושלף ודרך את נשקו, אך הדוקר הצליח להימלט. מחסומים הוצבו בכל האזור במסגרת הסריקות אחריו. סמוך לשעה 20:40 נעצר החשוד, תושב אחד הכפרים בגליל בן 16, ותוחקר על ידי כוחות הביטחון.

סמוך לשעה 18:39 דווח למוקד מד"א על צעיר שנדקר בשדרות הגעתון סמוך לתחנת אגד בנהריה. חובשים ופאראמדיקים שהוזעקו למקום העניקו טיפול רפואי לשוטר ופינו אותו למרכז הרפואי לגליל במצב בינוני עם פצע דקירה בגבו.

פונה במצב קל-בינוני (דוברות מד"א)

עופר בנסל, פאראמדיק מד"א שטיפל בפצוע, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו גבר כבן 37 בהכרה מלאה, הוא התהלך וסבל מפצעי דקירה בפלג גופו העליון , העלנו מייד לניידת טיפול נמרץ והענקנו לו טיפול רפואי שכלל עצירת דימום  תוך פינוי מהיר  לבית החולים כשמצבו מוגדר בינוני ויציב".

הדוקר נתפס לאחר כשעתיים (דוברות מד"א)

בהכנת הידיעה השתתפו יואב אבן ורוני דניאל.