שני חיילים נפצעו בפיגוע דריסה

מחבל פלסטיני פגע עם רכבו בשני החיילים כשעמדו בתחנת אוטובוס סמוך לצומת כפר אדומים. הדורס נורה למוות ושני הפצועים פונו במצב קל-בינוני לבתי החולים להמשך קבלת טיפול רפואי

פיגוע דריסה סמוך לכפר אדומים: שני חיילי צה"ל בשנות ה-20 לחייהם נפצעו הבוקר (שישי) מפגיעת רכב פלסטיני כשעמדו סמוך לתחנת אוטובוס על הכביש לכיוון ים המלח. המחבל נורה למוות על ידי כוחות הביטחון. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירה העניקו לשניים טיפול ראשוני ופינו צעיר מצב בינוני הסובל מחבלות בכל גופו לבית החולים שערי צדק וצעיר נוסף במצב קל לבית החולים הדסה הר הצופים עם חבלות בגפיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"סמוך לתחנת אוטובוס שכבו שני צעירים כבני 20 בהכרה מלאה", סיפר פרמדיק מד"א אמיר אדרי שהגיע למקום. "אחד מהם סבל מפציעות בפנים ובגפיים והשני מחבלה בגפיים. הענקנו להם במקום טיפול רפואי ופינינו אותם במהירות לבתי החולים כשמצבו של האחד מוגדר קל עד בינוני והשני קל. בסמוך אליהם עמד הרכב הפוגע כשהמחבל נפגע ונוטרל".

זירת הפיגוע הבוקר (דוברות מד"א)

שני הפצועים, חיילים בודדים שנמצאים בארץ במסגרת תכנית "צבר", הגיעו אתמול בערב להתארח בכפר אדומים אצל אחת ממדריכות התכנית. הבוקר, כשיצאו בחזרה נפגעו על ידי המחבל. נציגים של עמותת "בית חם לכל חייל", בראשות שפרה שחר, שפועלת בין היתר למען חיילים בודדים, יצאו לבתי החולים על מנת ללוות את החיילים הפצועים.

המחבל שנורה למוות הוא אחיו של המחבל שחוסל ביום ראשון האחרון באותו הצומת, לאחר שדקר ישראלי ופצע אותו קל. ככל הנראה, ניסה המחבל הבוקר גם לדקור את החיילים בטרם חוסל. אתמול נורה מחבל פלסטיני שניסה לבצע פיגוע דקירה בצומת תפוח בשומרון ונוטרל בידי לוחמי מג"ב. בתקרית לא היו נפגעים מלבד המחבל שזוהה כסאמר סיריסי, בן 51 תושב העיר ג'נין.