השיחה למוקד 100: "דקרו אותי"

4 בני אדם נפצעו אמש בפיגוע הדקירה בקריית גת. בין הפצועים גם ליאם, שלמרות גילה הצעיר, רק בת 13, לא היססה והתקשרה לדווח על הפיגוע מיד לאחר שנפצעה. "דקרו אותי, דקרו אותי", היא דיווחה למוקד 100. האזינו

מיד לאחר שנדקרה על ידי מחבל פלסטיני אתמול (שבת) בקריית גת, התקשרה ליאם יוטקו למוקד 100 של המשטרה ודיווחה על הפיגוע. באירוע נפצעו שלושה בני אדם נוספים, אך הייתה זו ליאם בת ה-13 שלמרות פציעתה, התקשרה לדווח על האירוע. "דקרו אותי, דקרו אותי", נשמעת ליאם בשיחת הטלפון למוקד. לאחר מכן כששואלת המוקדנית על מקום הימצאה של ליאם, היא מסבירה כי הפיגוע התרחש בקריית גת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ליאם ושלושת הפצועים הנוספים עדיין מאושפזים בבית החולים ברזילי. היא מספרת כי יצאה אמש בשעות הערב המוקדמות להליכה עם ידיד, כשבשלב מסוים הבחינו השניים במחבל הפלסטיני צועד מאחוריהם באופן מחשיד. "הוא החזיק את היד בכיס, הוא נראה לי חשוד אז התחלנו ללכת מהר", שחזרה ליאם. "הוא התחיל לרדוף אחרינו אז התחלנו לרוץ".

ליאם והנער שהיה עמה לא הצליחו להימלט מהמחבל שהיה חמוש בסכין. הוא הצליח לדקור את ליאם פעמיים בגבה ופעם נוספת בבטנה. "אמרתי לידיד שלי שיברח", אמרה. "ישבתי על הרצפה וקשרתי את עצמי עם צעיף כדי שלא יירד לי דם. התקשרתי למשטרה ולאמא שלי".

לאחר שדקר את ארבעת הקורבנות נמלט המחבל מהזירה ובמשך מספר שעות התנהל מצוד אחריו. לבסוף התגלה המחבל, בן 16 מכפר הסמוך לחברון, כשהוא מסתתר בחצר בית מגורים בסמוך לזירת הפיגוע.