בתגובה לירי: מטוסי חיל האוויר תקפו ברצועת עזה

שעות לאחר שיגור הרקטה מעזה לעבר ישראל, שהתפוצצה סמוך לגדר המערכת, הגיב צה"ל ופגע בתשתיות טרור של ארגון חמאס בצפון ובמרכז רצועת עזה. "נמשיך לפעול בחומרה על מנת לשמר את השקט ביישובי הדרום", הבהירו בצה"ל

תקיפה בעזה, ארכיון (רויטרס)

לאחר נפילת רקטה בסמוך לגדר המערכת, והירי מנשק קל שהוביל להפעלת מערכת "צבע אדום", תקף הלילה (רביעי) חיל האוויר תשתיות טרור השייכות לארגון הטרור חמאס בצפון ובמרכז רצועת עזה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כלי טיס של חיל האוויר תקף שתי תשתיות טרור של חמאס בצפון ובמרכז רצועת עזה. "צה"ל רואה בחמאס האחראי הבלעדי למתרחש ברצועת עזה וימשיך לפעול בחומרה על מנת לשמר את השקט ביישובי הדרום", נמסר מדובר צה"ל.

אמש התפוצצה רקטה בסמוך לגדר המערכת. לא היו נפגעים ולא נגרם נזק. טרם השיגור לא נשמעה אזעקת "צבע אדום", משום שהרקטה נפלה בסמוך לגדר. בשעות אחר הצהריים נשמעה אזעקת "צבע אדום" ביישובי עוטף עזה ולמשך זמן קצר נדמה היה שמדובר היה ברקטה שנורתה מהרצועה ויורטה, אולם בדיעבד התברר כי מדובר היה בירי מנשק קל שזוהה בטעות על ידי המערכת כשיגור רקטה.

רקטה נורתה לעבר יישובי הדרום, אין נפגעים (רויטרס)

בתחילת השבוע שעבר נורתה רקטה מהרצועה והתפוצצה בשטח פתוח באחד מיישובי המועצה האזורית שער הנגב. לא היו נפגעים או נזק. סמוך לשעה 19:35 נשמעה אזעקת צבע אדום ביישובי המועצה האזורית.