מחבל התנגש ברכב ישראלי: 4 נפגעו

מחבל שניסה להיכנס לישוב פסגות שבבנימין על מנת לבצע פיגוע דקירה אך נכשל, התנגש בזדון עם רכבו ברכב ישראלי. ארבעת יושבי הרכב הישראלי נפצעו קל מההתנגשות בעוד המחבל נפצע אנושות ומת כעבור זמן קצר מפצעיו

זירת הפיגוע הערב (דוברות כב״ה מחוז יו״ש)

ארבעה ישראלים נפצעו לאחר שמחבל פלסטיני התנגש עם רכבו ברכב ישראלי סמוך לישוב פסגות שבבנימין. כתוצאה מההתנגשות נפצע המחבל אנושות ומת מפצעיו כעבור זמן קצר. שניים מהפצועים, אב ובנו בן ה-9, פונו לבית החולים שערי צדק בירושלים במצב בינוני. שני פצועים נוספים פונו במצב קל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי המחבל, תושב הכפר בית ליקיא, ניסה להיכנס לישוב פסגות עם רכב בעל לוחית זיהוי מזויפת ולבצע פיגוע דקירה עם סכין שהחזיק ברשותו. כשראה המחבל כי בכוונת השומר הנמצא בכניסה לישוב לבדוק את הרכב, הוא סובב את רכבו והתנגש במזיד חזיתית ברכב ישראלי שבא מולו.

הסכין שנמצאה על גופתו של המחבל (חדשות 2)

אתמול נרצחו בפיגוע ירי הרב יעקב ליטמן ובנו נתנאל בן ה-18 לאחר שיריות נורו לעבר מכוניותיהם סמוך לעותניאל שבדרום הר חברון. השניים היו בדרכם לאירוע משפחתי לקראת חתונת הבת. כוחות מד"א שהוזעקו למקום ביצעו בהם פעולות החייאה אך נאלצו לקבוע את מותם במקום. אם המשפחה וארבעת ילדיהם הנוספים פונו במצב קל לבית החולים סורוקה לקבלת טיפול רפואי.