צפו: לוחמי מג"ב עונים לחמאס בשיר

בעקבות השיר שפרסם חמאס ובו איומים בעברית לעבר ישראל, העלו לוחמי המילואים של משמר הגבול תגובה משלהם לרשת. "שמענו את השיר שלכם ויש לנו מסר", הם נשמעים מזמרים,"נחזיר אתכם לעזה על גמל". כך זה נראה

שבועות ספורים לאחר שחמאס פרסם שיר מאיים בעברית - מגיעה תשובת משמר הגבול: שוטרי פלוגת המילואים דבורה, שגויסו בעקבות גל הטרור הנוכחי, צילמו באחרונה קליפ הומוריסטי שבו הם מזהירים את ארגון הטרור "להפסיק להרוס שירים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"שמענו את השיר שלכם וגם לנו יש מסר בשבילכם - אם שוב תיגעו לנו ברב מיד תרגישו את הכוח של מג"ב. עשיתם פה קצת בלאגן, שכחתם שלכם זה כל כך מסוכן. עוד לא שלפנו נשקים, מוט סלפי ונונצ'קו לנו מספיקים. כי אין פה יחסי כוחות בכלל, זה כמו משחק של סכנין מולך ריאל", נשמעים הלוחמים שרים. "נחזיר אתכם לעזה על גמל".

בשלל פוזיציות קרביות הם ממשיכים בשיר, המתבסס על הלחן של "מי שמאמין לא מפחד" של אייל גולן. "משמר הגבול בסדיר ומילואים, קוראים לכל האזרחים - נגן עליכם בכל מקום גם במלחמה וגם בשלום. אתם תקשיבו י'מחבלים, תפסיקו להרוס פה שירים. אם שוב תגעו בשיר של אייל נשלח לכם את קרן ומיטל". במילות השיר התכוונו ללוחמות שסייעו לעצור מחבלים בעת האחרונה.

הסרטון מגיעה בתגובה לשיר שפרסם ארגון הטרור העזתי לפני כחודש, עם אותו הלחן, כחלק מהלוחמה הפסיכולוגית שהוא מכוון לעבר הציבור בישראל. את לוחמי מג"ב כך נראה, זה פחות הרשים, והגרסא שלהם לשיר משמשת כאזהרה קומית לצד השני.