בתגובה לירי: מטוסי חיל האוויר תקפו ברצועת עזה

שעות לאחר שיגור הרקטה מעזה לעבר ישראל, צה"ל הגיב ופגע בתשתיות טרור של ארגון חמאס. "נמשיך לפעול בחומרה כנגד כל ניסיון להפר את השקט", הבהירו בצה"ל

תקיפה בעזה, ארכיון (רויטרס)

שעות ספורות לאחר התפוצצות רקטה בשטח פתוח בעוטף עזה, תקף הלילה (שני) חיל האוויר תשתית טרור השייכת לארגון הטרור חמאס בדרום רצועת עזה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מדובר צה"ל נמסר כי כלי הטיס ביצע את התקיפה בתגובה לירי הרקטה לעבר יישובי עוטף עזה אמש.

"צה"ל ימשיך לפעול בחומרה כנגד כל ניסיון להפר את השקט ביישובי הדרום", נכתב בהודעת דובר צה"ל, "צה"ל רואה בארגון הטרור חמאס האחראי לכל פעולת טרור היוצאת מרצועת עזה".

רקטה נורתה לעבר יישובי הדרום, אין נפגעים (רויטרס)

התושבים דיווחו: הדי פיצוצים נשמעו באזור

תגובת צה"ל מגיעה לאחר שאמש רקטה שנורתה מהרצועה התפוצצה בשטח פתוח באחד מיישובי שער הנגב. לא דווח על נפגעים או על נזק כתוצאה מהירי לעבר שטח ישראל.

סמוך לשעה 19:35 נשמעה אזעקת צבע אדום ביישובי המועצה האזורית. תושבים רבים טענו כי נשמעו הדי פיצוצים סמוך למקום מגוריהם. בתום סריקות של כוחות הביטחון אותרו שרידי הרקטה בשטח פתוח במרחק של כמה מאות מטרים מאחד מיישובי המועצה האזורית.

תמיר עידאן, ראש המועצה האזורית שדות נגב, מסר בעקבות האירוע כי במועצה האזורית "אנו ערוכים לכל תרחיש שחלילה עלול לקרות", אמר תמיר עידאן, ראש המועצה האזורית שדות נגב. "אני שולח מסר לממשלה כי הביטוי הטוב ביותר למחוייבותה כלפי תושבי העוטף הוא בחיזוק תחושת הבטחון והחוסן של תושבינו ובמתן פתרונות אמיתיים", הוסיף עידאן.