שוב: רקטה התפוצצה בשטח פתוח בדרום

התרעת צבע אדום נשמעה בשטח המועצה המקומית שער הנגב בעקבות שיגור רקטה מרצועת עזה. הרקטה התפוצצה בשטח פתוח במועצה האזורית שדות נגב. לא היו נפגעים ולא נגרם נזק

רקטה נורתה לעבר יישובי הדרום, אין נפגעים (רויטרס)

התרעת צבע אדום נשמעה הערב (שני) בשעה 19:05 בשטח המועצה האזורית שער הנגב בעקבות רקטה שנורתה מרצועת עזה לעבר שטח ישראל. אין נפגעים ולא נגרם נזק מהירי. אף ארגון טרור לא לקח אחריות על השיגור עד כה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הרקטה התפוצצה בשטח פתוח במועצה האזורית שדות נגב. מבדיקה ראשונית שנערכה במקום עולה כי מערכת התרעה הופעלה, זאת מחשש שהרקטה תפגע בסמוך לאחד מיישובי המועצות האזוריות הסמוכות לרצועה.

ח"כ חיים ילין (יש עתיד), לשעבר ראש מועצת אשכול, אמר לאחר הירי כי "מבחינת ראש ממשלת ישראל, המצב תקין והשגרה יכולה להימשך. נתניהו החליף את האיום האירני באיום של חרב וסכין, העיקר להמשיך לשלוט תחת משטר של פחד והסתה". ילין הוסיף ותקף את מדיניות ראש הממשלה: "נתניהו ממשיך להיגרר ולרמוס את כבודה של המדינה, אפילו הדיונות בעזה כבר יודעות שלא תבוא תגובה".

"רד אל העם!". ילין ונתניהו, ארכיון (חיים צח, לע"מ)

את דבריו סיכם ח"כ ילין בפנייה ישירה לראש הממשלה: "אני מזמין אותך לבוא יחד עם משפחתך לערב אחד של אזעקות - צא מהאולימפוס, רד אל העם. את העוטף הפקרת, את ירושלים חילקת, ואת יישוביי קו העימות זנחת. מנהיג תפקידו להוביל, לפעול מתוך אומץ לב ולחתור להכרעות גם אם הן קשות".

לפני כשבוע נשמעה אזעקת צבע אדום ביישובים בעוטף עזה. זמן קצר לאחר מכן דווח על נפילה בשטח פתוח סמוך לאחד היישובים במועצה האזורית שער הנגב. לא דווח על נפגעים או על נזק.