תיעוד: מעצר החשודים ש"הקפיצו" את כל גוש דן

כוחות הביטחון עצרו שני חשודים בתום מרדף שהתנהל במשך כשעה ברחבי גוש דן בעקבות מידע מודיעיני על חשד למפגעים. צירי התנועה שנחסמו נפתחו לתנועה. העצורים הועברו לחקירת שירות הביטחון

גבעתיים חוזרת לשגרה: המשטרה יצאה הבוקר (חמישי) למרדף אחרי רכב חשוד בגבעתיים, וכעבור כשעה עצרה שני חשודים שנלקחו לחקירת השב"כ והמשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בשב"כ בודקים חשד לפיו השניים, תושבי מזרח ירושלים, תכננו לבצע פיגוע בגוש דן. קבלן בניין בגבעתיים טוען שמדובר בשני חשמלאים שעובדים בבניין בעיר.

המחסומים הרבים שהוצבו בנתיבי איילון ובצירים המרכזיים בגבעתיים, תל אביב ורמת גן הוסרו, והכבישים נפתחו לתנועה. עם זאת, מורגשים באזורים הללו עומסי תנועה כבדים. 

מוקדם יותר הבוקר סיפרו עדי ראייה לחדשות 2 Online כי הם הבחינו במסוק חג באוויר. בגני הילדים בגבעתיים נקראו הגננות להכניס את הילדים למבנים ומפקד מחוז מרכז של המשטרה הגיע לתחנת גבעתיים.

כוחות משטרה גדולים מאוד נפרסו באזור, יחד עם אנשי שב"כ - ובסופו של דבר הצליחו לאתר את שני החשודים בגבעתיים. בחקירתם מתכוונים השוטרים לברר מה היו מניעיהם של השניים.

מתחם הבורסה ברמת גן, הבוקר

ראש עיריית גבעתיים רן קוניק בישר בריאיון לחדשות 2 על החזרה לשגרה. גם מוקדם יותר, כשהמרדף עוד נמשך, ביקשה העירייה להרגיע את התושבים המבוהלים: "שומרים על שגרה אך כמובן נדרשת ערנות מצד התושבים".

בתוך כך, נתפס היום חשוד נוסף בכפר חב"ד ובבדיקה של מכוניתו נמצאו בתא המטען דגל של התנועה האסלאמית וסכין. החשוד עוכב לחקירה.

מעצר החשוד בכפר חב"ד, הבוקר

בהכנת הידיעה השתתפו: ניר דבורי, גלעד שלמור, עזרי עמרם ומתן חצרוני.