חשד: יהודי תקף ערבייה בנתניה

אישה תושבת טייבה דיווחה למשטרת מרחב שרון כי תושב נתניה תקף אותה ואת בניה עם מקל. אחד הבנים נפצע באורח קל, והמשטרה עצרה לאחר סריקות חשוד במעשה

אילוסטרציה (יוסי זילברמן, חדשות 2)

תקיפה מתוך נקמה? צעיר כבן 20, תושב טייבה, נפצע היום (שלישי) באורח קל לאחר שהוכה בידי תושב נתניה באמצעות מקל. כוחות המשטרה פתחו בסריקות, ואיתרו חשוד במעשה. נבדק החשד כי מדובר באירוע לאומני, אך לא נשללים גם כיוונים אחרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אישה תושבת טייבה קראה לשוטרים בחוף סירונית בנתניה ואמרה כי היא ושני בניה הוכו על ידי יהודי. על פי הדיווח האיש ניגש אליהם בחוף עם מקל, היכה ונמלט מהמקום. 

אחד מבניה של האישה נפצע באורח קל וטופל על ידי גורמי הרפואה. משטרת מרחב שרון ערכה חיפושים אחר חשוד במעשה, ולאחר כשעה עצרה חשוד כבן 40.

זירת האירוע בדימונה ביום שישי

ביום שישי בבוקר דקר יהודי תושב דימונה ארבעה ערבים, שלושה מהם עובדי העירייה. שניים נפצעו קל ושניים בינוני-קשה. הדוקר נעצר ומעצרו הוארך בשישה ימים. במשטרה אומרים כי הרקע למעשה לאומני.

החשוד בדקירה, צעיר כבן 17 לחייו, מוכר למשטרה והוא בעל רקע של עברות סמים. בחקירתו טען כי חשב שכל הערבים מחבלים ולכן דקר את הארבעה.

עטא אבו מדיעם, סגן ראש עיריית רהט, טען כי הדקירה היא "טרור יהודי נגד הערבים הבדואים. זו תוצאה לסלחנות נגד המסיתים היהודים כלפי הערבים וקריאות מוות לערבים".