נהג מונית דיווח: "נוסעת ניסתה לדקור"

דיווח ראשוני: נהג מונית טען כי נוסעת בת מיעוטים ניסתה לדקור אותו בשכונת התקווה בתל אביב. נהג המונית לא נפגע ואף הצליח להשתלט על הנוסעת. כוחות משטרה ומד"א הגיעו לזירת האירוע והחשודה נעצרה. עם זאת, השוטרים לא מצאו על גופה של החשודה סכין

מעצר המחבלת, הערב

נהג מונית דיווח הערב (שני) למשטרה כי נוסעת ערבייה ניסתה לדקור אותו בדרך בר לב בשכונת התקווה שבתל אביב. תחילה עלה החשד שמדובר באירוע נוסף בגל הטרור הנוכחי, אולם ככל שמתקדמת החקירה נראה כי מדובר באירוע פלילי. איש לא נפגע באירוע והרקע למעשה נבדק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מחקירה ראשונית עולה כי החשודה, תושבת חיפה בשנות ה-20 לחייה, עלתה על המונית וכשירדה ממנה בדרך בר לב בשכונת התקווה שבתל אביב, היא תקפה עובר אורח. נהג המונית שנכח עדיין במקום יצא מהרכב והשתלט על החשודה.

עדי ראייה שהיו במקום טענו שהחשודה שלפה סכין במהלך תקיפת עובר האורח, אולם השוטרים שהגיעו לזירת האירוע לא מצאו סכין או חפץ חד אחר באזור התקרית. החשודה נעצרה ונלקחה לחקירה.

דריכותם של עוברי האורח והיערכותם של כוחות המשטרה הגדולים שהגיעו תוך זמן קצר לזירת האירוע, מעידות על המתיחות הגדולה השוררת בימים אלו בכל רחבי הארץ - זאת בשל גל הטרור המתמשך. רק היום אירעו שלושה פיגועי דקירה בירושלים - בעיר העתיקה, סמוך למטה הארצי ובשכונת פסגת זאב.