תיעוד הטירוף: פיגוע הדקירה בשבת

מצלמת אבטחה קלטה את הרגעים שבהם צעיר שישב סמוך לשוטרים ששוחחו עמו ליד שער שכם קם, מתנפל על לובשי המדים ומתחיל לדקור אותם. קבוצה של שוטרים ירתה ופגעה בו. 3 שוטרים נפצעו

פיגוע דקירה וחיסול - תוך שניות: ביום שבת דקר צעיר פלסטיני שוטרי מג"ב סמוך לשער שכם, לאחר שאלה עיכבו אותו וביקשו ממנו תעודת זהות. תוך שניות ספורות הוא חוסל על ידי השוטרים הרבים - והאירוע הדרמטי תועד על ידי מצלמות האבטחה שהוצבו בעיר העתיקה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

השוטרים מיחידת יואב, שביצעו סריקות שגרתיות באזור, ביקשו לבדוק את מסמכיו של הצעיר הפלסטיני שישב בסמוך אליהם ברחבת שער שכם. בשלב מסוים הוא נראה בסרטון שולף סכין שהסתיר מאחורי גבו, מתנפל על אחד השוטרים ודוקר אותו בצווארו. בהמשך, תקף המחבל שוטר נוסף לפני שנורה. שניהם נפצעו בינוני.

מהירי לעבר המחבל, מוחמד עלי בן 25 משועפט, נפגע שוטר נוסף, שמצבו הוגדר קשה מאוד. זכי הלר, דובר מד"א, סיפר כי חובשים ופרמדיקים העניקו במקום טיפול רפואי לשוטר שנורה בפלג גופו העליון.

שלושת השוטרים פונו לקבלת טיפול רפואי בבתי החולים בעיר. בדרך החמיר מצבו של השוטר שנפצע קשה, הוא הועבר לניתוח דחוף ומציל חיים בבית החולים שערי צדק בבירה.

מקום הפיגוע (חדשות 2)