פצועת הפיגוע לשוטרים שהצילו אותה: "גאה בכם"

אדל בנט שנפצעה עם בנה בפיגוע הדקירה בעיר העתיקה בירושלים נפגשה בבית החולים עם לוחמי יחידת יואב של משטרת המחוז הדרומי שפגעו במחבל ופינו אותה לבית החולים. "אני עוד זוכרת את הרגעים הראשונים שבהם הם עזרו לנו, תודה על שהייתם אנושיים", אמרה בבית החולים

מספר ימים לאחר שנפצעה יחד עם בנה בפיגוע דקירה בירושלים, נפגשה אדל בנט ובנה נתן עם השוטרים שניטרלו את המחבל. ״אני כל כל גאה בכם הייתם כאלה אנושיים״, אמרה בנט לשוטרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אדל ובנה הקטן פונו לפני כשבוע לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים, לאחר שהותקפו על ידי מחבל בעיר העתיקה. צוות לוחמי יחידת יואב של משטרת המחוז הדרומי ביחד עם לוחם מג"ב הסתערו על המחבל ונטרלו אותו בזירת הפיגוע ואף העניקו לבנט ובנה סיוע רפואי ראשוני בזירה. בעלה של אדל, אהרון בנט (21) נרצח במהלך הפיגוע.

בנט חיכתה בציפייה גדולה למפגש והתרגשה בזמן שהלוחמים ביקרו אותה ואת בנם בבית החולים. היא הודתה מעומק ליבה ללוחמי היחידה וסיפרה כי היא זוכרת את המפגש הראשוני עם הלוחמים בשטח.

"אני זוכרת כיצד הם אמרו לי 'תשארי איתי, לא להירדם, אנחנו איתך לא עוזבים אותך'", שחזרה בנט במהלך המפגש המרגש. "אני מאוד גאה בכם על מעשי הגבורה שלכם", אמרה ללוחמים תוך שהם מתעניינים גם בשלומו של בנה, שנפצע אף הוא בפיגוע.