פרסום ראשון: נתניהו לוינשטיין - "הורה לסגור החנויות ברובע המוסלמי"

לאחר שתועדו כשהם מתעלמים מאודל בנט לאחר שנדקרה בעיר העתיקה במוצ"ש האחרון, ראש הממשלה נתניהו מבקש להטיל סנקציות על הרוכלים שלא סייעו. "לא ייתכן שלא תהיה ענישה להתנהגות שכזו", אמר נתניהו ליועץ המשפטי לממשלה

על רקע גל הטרור שנמשך, פנה היום (רביעי) ראש הממשלה בנימין נתניהו ליועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין בדרישה חד-משמעתית לאפשר את סגירת חנויות הרוכלים ברחוב הגיא בעיר העתיקה בירושלים. מדובר בחנויות של אותם הרוכלים שתועדו כשהם לא מסייעים לאודל בנט, לאחר שנדקרה על ידי מחבל במוצ"ש האחרון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

נתניהו אמר לוינשטיין כי לא יכול להיות שלא יהיו סנקציות ולא תהיה ענישה להתנהגות כמו זו שנצפתה בערב הפיגוע, כשאנשים שעומדים, מקללים, יורקים ולא מושיטים עזרה. הרוכלים בחנויות ברחוב בו התרחש הפיגוע תועדו במצלמות כשהם עומדים מנגד, למרות קריאותיה של בנט לעזרה.

רחוב הגיא, בו אירע הפיגוע (חדשות 2)

היום נמסר מבית החולים הדסה עין כרם שם מאושפזת אודל, אלמנתו בת ה-22 של אהרן בנט שנרצח בפיגוע, כי חל שיפור במצבה ובמצבו של בנם בן השנתיים שמאושפז לצידה. "רצתי עשרות מטרים עם סכין בכתף כשכולי מדממת, ערבים שראו אותי מחאו כף וירקו עליי, אמרו לי 'הלוואי ותמותי גם את'", היא שחזרה ממיטת בית החולים.