נתניהו: אנחנו בעיצומו של גל טרור, עברנו תקופות קשות מזו

בעקבות גל הפיגועים ברחבי הארץ שהחריף היום עם 4 אירועים נוספים, כינס היום ראש הממשלה נתניהו דיון הערכת מצב בירושלים והבהיר כי הכוחות תוגברו ונעשים כל המאמצים להילחם בטרור. "אני מבקש לשבח את קור הרוח ואומץ הלב שגילו אזרחי ישראל בימים האחרונים", הוסיף נתניהו

בצל גל הטרור של הימים האחרונים, קיים הערב (רביעי) ראש הממשלה בנימין נתניהו דיון והערכת מצב בחמ"ל המשטרה במחוז ירושלים, בהשתתפות השר לביטחון פנים, יו"ר ועדת חוץ וביטחון, ראש עיריית ירושלים, מ"מ מפכ"ל המשטרה ומפקד מחוז ירושלים. "אנחנו עדיין בעיצומו של גל טרור", אמר נתניהו בדיון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אתמול סיירתי בצה"ל, היום אני במשטרה. אני מבקש לשבח את המפקדים, את בנצי סאו וצ'יקו אדרי, את השוטרים ואת השוטרות, את לוחמי ולוחמות מג"ב. הם פועלים בצורה יוצאת מן הכלל, מגלים אומץ לב, חתירה למגע, מסירות והקרבה", אמר נתניהו בתום הדיון. "אנו פועלים בתקיפות נגד המפגעים, נגד פורעי החוק ונגד המסיתים. תגברנו כוחות ואנחנו מעמידים את כל האמצעים ואת כל השיטות הנדרשים כדי להיאבק בטרור הזה".

הפיגוע היום בשער האריות בירושלים (דוברות מד"א)

פיגוע הדקירה היום בפתח תקווה


נתניהו פנה לאזרחי ישראל ואמר כי במלחמה בטרור, האזרחים הם אלו שנמצאים בחזית ונדרשת ערנות מרבית גם מהם. "אני מבקש לשבח את קור הרוח ואומץ הלב שגילו אזרחי ישראל בימים האחרונים וגם ביום הזה, בירושלים ובקריית גת. המטרה של הטרור היא לזרוע פחד, והצו הראשון כדי לנצח את הטרור הוא לגלות קור רוח וחוסן אישי ולאומי. כבר ידענו תקופות קשות מאלה, וגם על גל הטרור הזה אנחנו נתגבר בנחישות, באחריות ובאחדות".

יום של טרור: דקה אחר דקה