התפתחות משמעותית בחקירת הפיגוע בשומרון

כוחות הביטחון ביצעו מעצרים בשכם של חשודים במעורבות ברצח בני הזוג הנקין שלשום ליד איתמר. בסביבת נתניהו תקפו את הטענות על כך שהמפקדים בשטח אינם מקבלים את גיבוי משרדו. "השרים מנצלים את הפיגוע כדי להפיק רווחים פוליטיים", האשימו

התפתחות בחקירת פיגוע הירי בשומרון: בסביבת ראש הממשלה בנימין נתניהו מדווחים הערב (שבת) כי כוחות הביטחון ביצעו בלילה שבין שישי לשבת מעצרים באזור שכם והתקדמו באופן משמעותי בחקירת הרצח של בני הזוג איתם ונעמה הנקין לעיני ארבעת ילדיהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

בצה״ל תגברו את הכוחות בשטח וראש הממשלה הנחה את שרי הביטחון והתחבורה לקדם סלילת כבישים עוקפים כדי להגביר את הביטחון. סלילת הכביש בנבי אליאס, שתכנונו הושלם, תתחיל בימים הקרובים.

"הטענה כאילו מפקדי וחיילי צה"ל אינם מקבלים את הגיבוי הראוי מקוממת ושקרית", אמרו עוד בסביבת נתניהו. "נמאס מהניצול הציני של הפיגוע הנורא ע"י שרים בממשלה, כדי להפיק רווחים פוליטיים ולהעלות הצעות שכבר מתבצעות ממילא על ידי מערכת הביטחון, בהנחיית ראש הממשלה ושר הביטחון".

(רויטרס)

"יש שרים שמתנהגים כמו גדנ"עים בפייסבוק ועדיין לא מבינים את משמעותה של חברות בממשלה והאחריות הנלווית לה", תקפו. "ראוי ששרים יביעו את דעתם בפורומים פנימיים וישאירו את הטיפול המבצעי בענייני ביטחון לשרים ולגורמים שאמונים על כך. אי אפשר להיות בממשלה ובאופוזיציה בעת ובעונה אחת".