רכב עם ילדים נרגם באבנים ליד חברון

פלסטינים יידו אבנים לעבר רכב שבו נסעו בין היתר תינוקת ומספר ילדים בצומת זיף סמוך לחברון. שמשות הרכב נופצו אך למרבה המזל לא היו נפגעים. ברחבי יהודה ושומרון נרשמו מספר תקריות נוספות של יידוי אבנים – בכל המקרים לא היו נפגעים. בתוך כך אישר הקבינט את העלאת שכר השוטרים בירושלים

רכב עם ילדים נרגם באבנים ליד חברון (הצלה יו"ש)

שורה של תקריות ביטחוניות במהלך יום שישי: פלסטינים יידו אבנים לעבר מספר כלי רכב בצומת זיף, דרומית-מזרחית לחברון. אחד הרכבים, שבו היו באותו זמן תינוקת ומספר ילדים, נפגע ושמשות הרכב נופצו אך למרבה המזל לא היו נפגעים באירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

קודם לכן יידו פלסטינים אבנים לעבר כלי רכב ואוטובוס בכביש המחבר בין קריית ארבע לחברון, סמוך לסמטת ארז. יידויי אבנים נרשמו גם באזור איתמר ובהר חברון. בכל האירועים לא היו נפגעים. אחר הצהריים השליכו פלסטינים מטענים לעבר מוצב באבו דיס וכוח צה"ל בבילעין. גם במקרה הזה לא היו נפגעים.

הרכב שנפגע סמוך לחברון (הצלה יו"ש)

הערב תקפו חמישה בני מיעוטים יהודי חרדי ברחבת שער יפו ולאחר מכן נמלטו לכיוון השער החדש. הגבר שהותקף לא נזקק לטיפול רפואי. באמצעות מצלמות אבטחה שהוצבו במקום הצליחו שוטרים ולוחמי מג"ב לעצור את החשודים והעבירו אותם לחקירה.

בתוך כך אישרו היום שרי הקבינט להעלות את שכרם של השוטרים בירושלים על פי בקשתו של השר לביטחון הפנים גלעד ארדן. אמש נענה שר האוצר כחלון להצעה של ארדן ואישר את התכנית. על פי ההחלטה יועלה שכרם בכ-800 שקלים בחודש, במטרה לתגמל אותם לאור ההחרפה במאבק במיידי האבנים.