בשורות טובות: הלוחם שנפצע בפיגוע הדריסה בבנימין פקח את עיניו

בבית החולים תל השומר התעורר לוחם הצנחנים יובל אפל שנפצע אנושות בפיגוע הדריסה בכביש 60 בחודש שעבר. השבוע פקח אפל את עיניו אחרי שבתהליך יזום הפסיקו הרופאים את חומרי ההרדמה וניתקו אותו ממכשירי ההנשמה. אביו: "יש לו עוד דרך ארוכה לעשות"

נושם בכוחות עצמו. סמ"ר אפל (במחנה)

סמ"ר יובל אפל, לוחם הצנחנים שנפצע אנוש בפיגוע הדריסה בבנימין בחודש שעבר, פקח השבוע את עיניו ויצא מכלל סכנה - כך פורסם בעיתון "במחנה". מלבד אפל נפצעו בפיגוע בכביש 60 שני לוחמים נוספים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

סמ"ר אפל, שספג פגיעת ראש חמורה, לא חזר להכרה וחובר למכונות הנשמה במשך חודש. כעת, לאחר שהתעורר, עומד לפניו תהליך שיקום ארוך בבית החולים תל השומר, אליו הועבר יחד עם חברו סמ"ר ירין אשכנזי, שנפגע גם הוא בפיגוע ונפצע באורח קשה מאוד.

השבוע פקח אפל את עיניו אחרי שבתהליך יזום הפסיקו הרופאים את חומרי ההרדמה וניתקו אותו ממכשירי ההנשמה עד שהצליח לנשום בכוחות עצמו. "אנו מקווים שבעוד חודש או חודשיים נראה שתהליך השיקום יביא אותו למקום טוב יותר", אמר אביו, נחום. "משמח אותנו מאוד שהוא התעורר אבל יש לו עוד דרך ארוכה לעשות".

זירת הפיגוע בחודש שעבר (סוכנות תצפית)

פיגוע הדריסה אירע לפני כחודש בין צומת סינג'יל למעלה לבונה, כשמחבל שנהג במכונית בעלת לוחית רישוי ישראלית התנגש בשלושה לוחמים שהוצבו במקום.

סמ"ר אפל וסמ"ר אשכנזי פונו לבית החולים הדסה עין כרם כשהם מורדמים ומונשמים ומצבם הוגדר כקשה מאוד עד אנוש. מפקדם של השניים, סגן דניאל אלבז, נפצע בפיגוע קל אך הצליח לירות ולנטרל את המחבל.

לפניות לכתב: MatanH@Ch2news.tv

עמוד הפייסבוק של מתן חצרוני