שיפור במצב הלוחם שנפצע בפעילות בג'נין

הלוחם נותח במשך מספר שעות לאחר שפונה מזירת האירוע לבית החולים רמב"ם בחיפה באמצעות מסוק. כעת מצבו מוגדר יציב, והוא צפוי לשהות בבית החולים מספר ימים נוספים. במהלך בדיקה ראשונית של פרטי האירוע לא נשלל החשד שהלוחם נפצע מירי כוחות הביטחון

הפרות הסדר במהלך פעילות מבצעית

שיפור במצבו של לוחם הימ"מ שנפצע אמש (שני) במהלך פעילות מבצעית במחנה הפליטים בג'נין. הלוחם נותח בשעות הלילה בבית החולים רמב"ם בחיפה, לאחר שפונה בבהילות מזירת האירוע באמצעות מסוק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הפצוע נקלט בחדר ההלם ונותח במשך מספר שעות על ידי הצוות הרפואי בבית החולים. הבוקר הוא שב להכרתו כשמצבו מוגדר יציב, והוא צפוי להישאר באשפוז למשך מספר ימים נוספים.

 

הלוחם נפצע בפעילות משותפת של כוחות צה"ל, מג"ב ושירות הביטחון הכללי במטרה לעצור מבוקשים בכירים מארגוני טרור בגזרת ג'נין. הכוחות כיתרו את הרחובות שבהם אותרו המבוקשים ואף קראו להם לצאת מבתיהם.

בזמן המעצר התפתחה הפרת סדר שבמהלכה יידו פלסטינים אבנים והשליכו בקבוקי תבערה ומטענים לעבר כוחות הביטחון. כמו כן, דווח על קולות ירי שנשמעו באזור. במסגרת בדיקה ראשונית של פרטי האירוע, לא נשללה האפשרות שהלוחם נפצע מאש כוחות הביטחון.

ג'נין: בית המבוקש נהרס

במהלך המעצר הרסו כוחות הביטחון את הבית שנחשד כמקום בו שהה המבוקש הפלסטיני. על פי דיווחי הפלסטינים אמש מדובר בביתם של בני משפחת אל היג'א המשתייכם לארגון חמאס.

הפלסטינים הוסיפו כי במהלך הפעילות נעצר גם איברהים ג'אבר, המשמש כמפקד בכיר בחמאס במחנה הפליטים בעיר. עוד נטען בצד הפלסטיני כי ישנם נפגעים כתוצאה מהפעילות באזור.