האזינו: הפצוע בפיגוע מדווח למד"א

"ירו עליי, אני ליד קדומים" – שניות לאחר שנפצע בפיגוע ירי בשומרון התקשר האזרח הישראלי למוקד מגן דוד אדום ודיווח בקור רוח מפתיע על מצבו ומקום הימצאו. הוא פונה במצב קל לבית החולים. האזינו לשיחה

אזרח ישראלי נפצע באורח קל בשעות הצהריים (ראשון) לאחר שאש נפתחה לעבר מכוניתו סמוך לקדומים בשומרון. מיד לאחר הירי מיהר הפצוע להתקשר למוקד מגן דוד אדום ובקור רוח יוצא דופן דיווח על מצבו ומקום הימצאו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"שלום, ירו עליי, אני ליד קדומים", נשמע הפצוע אומר למוקדנית בפתח השיחה. "תקשיבי, אני לא נפגעתי קשה, אני פצוע קל, נפצעתי כנראה ביד", תיאר. "אני בן 46, נסעתי לבד ביונדאי כחולה".

לאחר שנורה המשיך הפצוע בנסיעה לבסיס צה"ל שנמצא בקרבת מקום וקיבל טיפול רפואי ראשוני, ובהמשך פונה במצב קל לבית החולים מאיר בכפר סבא כשהוא סובל מפגיעה בגפיים.

מחקירה ראשונית עולה כי הירי בוצע ככל הנראה מרכב לבן מסוג פיאט פונטו הנושא לוחית זיהוי ישראלית. על פי החשד המפגעים, שפתחו באש באזור צומת ג'ת, נמלטו לכיוון ציר גלעד. כוחות צה"ל ממשיכים בסריקות באזור.

הירי היום מצטרף לשורה של אירועים אלימים שנרשמו בעת האחרונה ביהודה ושומרון. רק אתמול, דקות ספורות לפני השעה חצות, נפצע חייל צה"ל באורח קל לאחר שרכב פלסטיני פגע בו סמוך לחברון.