שגרירות ארה"ב לאזרחיה: "הימנעו מהגעה לרמת הגולן הכבושה"

בעקבות ירי הרקטות לשטח ישראל וחיסול חוליית הג'יהאד האסלאמי בתוך שטח סוריה, פרסמה השגרירות בת"א אזהרת מסע לאזרחיה. "אנחנו קוראים לאזרחים להימנע מהגעה לאזורים אלו עד שהמצב באזור יתייצב", נכתב בהודעה

האמריקנים מזהירים. השגרירות בת"א

שגרירות ארצות הברית בישראל פרסמה אמש (שישי) אזהרת מסע לאזרחיה השוהים בישראל בה הם נקראים "להימנע מנסיעה לגליל העליון ולרמת הגולן הכבושה". האזהרה מגיעה בעקבות ירי הרקטות לעבר הצפון ביום חמישי האחרון וחיסול חוליית היורים בסוריה אתמול.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אנחנו קוראים לאזרחים להימנע מהגעה לאזורים אלו עד שהמצב באזור יתייצב", נכתב בהודעה. "השגרירות ממשיכה לעקוב אחר המצב הביטחוני. האירועים האחרונים מדגישים את החשיבות של עירנות האזרחים".

אתמול תקף חיל האוויר בתוך שטח סוריה רכב ובו פעילי ג'יהאד אסלאמי המשתייכים לחוליה ששיגרה 4 רקטות לעבר אצבע הגליל ורמת הגולן ביום חמישי. קצין בכיר אישר כי לפחות חמישה מחברי החוליה נהרגו בתקיפה.

זירת הנפילות בצפון

"אין לנו עניין להמשיך ולהסלים, אבל אם המסר בצד השני עדיין לא נקלט, נוסיף ונפגע", אמר הקצין. שר הביטחון, משה (בוגי) יעלון, בירך על הפעולה המוצלחת. "חיסול החוליה שירתה אתמול לעבר ישראל הוא הוכחה נוספת לכך שלא נסבול כל ניסיון לשבש את חיינו ולפגוע בביטחונם של אזרחי ישראל", ציין השר.