חשד: קצין מודיעין ייבא סמים

המשטרה הצבאית חוקרת מקרה בו קצין מודיעין ייבא על פי החשד סמים בדואר מחו"ל, ומיען את החבילה לכתובת של קצינה אחרת. הוא נעצר, נחקר ושוחרר, כמו גם הקצינה הנוספת. בין היתר הוא חשוד שצרך סמים במהלך השירות

ארכיון (חדשות 2)

קצין מודיעין מיחידה מסווגת באמ"ן בדרגת סגן נעצר לפני מספר שבועות, זאת לאחר שעל פי החשד ייבא זרעים של סמים דרך האינטרנט וצרךסמים במהלך השירות. המשטרה הצבאית חוקרת את הפרשה - כך נודע לחדשות 2 Online.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

את המשלוח הוא מיען, על פי החשד, לביתה של קצינה אחרת, גם היא מחיל המודיעין, שהעבירה לו אותו. היא ככל הנראה נשאה את החבילה אצלה תקופה ארוכה מבלי לדעת מה יש בתוכה, עד שהעבירה לו אותה.

הקצין נעצר ב-28 ביולי, והוא לדיון בהארכת מעצרו בבית הדין הצבאי ביפו ביום למחרת, אז הוחלט לשלוח אותו למעצר בית בן מספר ימים. גם הקצינה נחקרה ושוחררה.

הוא שוחרר מצה"ל זאת לפי הצבא בשל תפקוד לקוי, כשבועיים לפני מעצרו, הודה בחקירה במיוחס לו. עם זאת, לאחר מכן הכחיש בעקבות היוועצות עם עורכת דין.

עו"ד ריקי ישי (רם נעמן)

"אני מברכת את הפרקליטות שנענתה לטיעוננו ולא עמדה על המשך מעצרו של מרשי", אמרה לחדשות 2 Online עורכת דינו ריקי ישי. "לפרקליטות הוצגו ראיות לכך שנמנעה ממרשי הזכות להיוועצות ימי בעת חקירתו הראשונה, בשל כך נגבתה ממרשי אמרה חדשה בה הוא הכחיש קשר לחשדות נגדו. זאת ועוד הוצגה לפרקליטות תמונה ראייתית שלפיה נוכח הכחשת מרשי לא ניתן לקשור בינו ובין החבילה. אנו נפעל לכך שתיק זה ייסגר כליל".

מדובר צה"ל נמסר בתגובה: "הנושא נמצא בחקירת מצ"ח. בסיום החקירה יועברו הממצאים לבחינת הפרקליטות הצבאית".

לפניות לכתב: MatanH@Ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של מתן חצרוני