המטרה: לברוח מהרס"ר ולאסוף גימלים. צפו

אתה בוחר תפקיד ובסיס – ומתחיל לרוץ בתקווה להגיע לאוטובוס והביתה כמה שיותר מהר. חיילים משוחררים, שבעצמם ברחו מרס"רים בחייהם, השיקו בימים האחרונים משחק חדש לסמארטפונים. בין הכלים: לשלוח מ"צ, להטיל מוקשים או לזרוק ביצים. תצליחו לברוח?

ג'ובניק או לוחם, עובד רס"ר או טבח - בחרו דמות ונותרה לכם רק דקה אחת לברוח מהרס"ר. אולי נשמע כמו אירוע מהמציאות בצבא, אבל משחק חדש שיצרו חיילים משוחררים ועונה לשם "שעה ביציאה" זמין להורדה מהימים האחרונים בסמארטפונים (בינתיים רק באנדרואיד, ומהחודש גם באייפונים).

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בצבא אולי לא יאהבו את המסר השלילי, אבל היוצרים מקווים שזה יוכל להעביר בנעימים זמן לחיילים - ולא רק. אז איך זה עובד? בוחרים דמות מתוך שישה חיילים (לוחם, ג'ובניק, משקית ת"ש, טבח, עובד רס"ר או סמב"צית) - ולאחר מכן מסך פעולה: בסיס הקריה בתל אביב או בסיס באזור הדרום שלא מצוין שמו.

המטרה היא להגיע לאוטובוס תוך פחות מדקה מבלי שהרס"ר "תופס" אותך. המשחק הוא למשתמשים רבים ברשת, כך שאתה מתחרה בשחקנים אחרים. איך אתה מעכב אותם בדרך להגיע ראשון ולברוח? מוקשים שמפילים אותך ומעכבים אותך, ביצים - ואף קריאה למשטרה צבאית (מ"צ) שיעכב אותם. המתחרים צוברים נקודות על ידי איסוף גימלים.

"המטרה היא לייצר את התוצאה הטובה ביותר בזמן הטוב ביותר, אם הרס"ר תופס אותך אתה נפסל", מספר לחדשות 2 Online נדב סילברה (23), מנכ"ל חברת SHARE MEDIA, שעוסקת בבניית אתרים, אפליקציות ומשחקים. "השיא כרגע הוא 45 שניות, ויש לנו כ-200 הורדות בינתיים".

על המשחק עבדו סילברה והצוות שלו, לטענתם מבלי לגרוף רווחים, למרות שהעבודה נמשכה כחודש וחצי. הוא עצמו השתחרר מצה"ל במרס השנה, לאחר שהיה גם בקבע, ובין היתר היה לוחם ביחידה מובחרת.

תצליחו לברוח מהרס"ר? (SHAREMEDIA)

ומה הוא אומר לגבי המסר? "אני לא יודע אם המסר של המשחק חיובי או שלילי ואני לא מנסה לחנך אלא לייצר פלטפורמה להעביר את הזמן", הוא מציין אך מודה לסיכום: "גם אני עצמי ברחתי מרס"רים בשירות שלי".

לפניות לכתב: MatanH@Ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של מתן חצרוני