קורבן נוסף לפיגוע הטרור היהודי: מת מפצעיו אבי משפחת דוואבשה

סעד דוואבשה, אביו של התינוק שנשרף למוות בכפר דומא בשבוע שעבר, מת מפצעיו בבית החולים סורוקה לאחר שבוע במהלכו נלחם על חייו. שיפור חל במצבו של בנו אחמד דוואבשה בן ה-4, שטרם יצא מכלל סכנה

סעד דוואבשה יחד עם בני משפחתו

קורבן נוסף לפשע השנאה: סעד דוואבשה, אבי הפעוט שנשרף למוות בפיגוע בכפר דומא בשבוע שעבר, מת הלילה (שבת) מפצעיו בבית החולים סורוקה בבאר שבע. האב סבל מכוויות ב-80% מגופו ואושפז במצב אנוש מאז הפיגוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ד"ר מוטי קליין מנהל היחידה לטיפול נמרץ בבית החולים, אמר כי "הפצוע פונה לפני שבוע לסורוקה במסוק במצב אנוש, כשהוא סובל מכוויות קשות ב-80% משטח גופו. הוא נותח מספר פעמים על ידי רופאי יחידת הכוויות של בית החולים, היה מאושפז ביחידה לטיפול נמרץ כללי כשהוא מורדם ומונשם. צוות בית החולים נאבק על חייו, בימים האחרונים חלה התדרדרות במצבו כתוצאה מהפגיעה הקשה ולצערינו נפטר לפנות בוקר".

אתמול העירו הרופאים בבית החולים "שיבא" את בנו של סעד, אחמד בן ה-4 שנפצע קשה מאוד בפיגוע הטרור בשומרון. מזה כשבוע מאושפז דוואבשה הבן במחלקה לטיפול נמרץ ילדים בבית החולים.

מבית החולים נמסר כי בן ה-4 פקח את עיניו ומתקשר עם סביבתו. יחד עם זאת, מצבו מוסיף להיות קשה עקב חומרת הכוויות מהן הוא סובל. הרופאים הבהירו כי דוואבשה עדיין לא יצא מכלל סכנה. בבית החולים מאושפזת גם אם המשפחה במצב קשה.

בני משפחת דוואבשה

מאז סוף השבוע שעבר חוקרים שירות הביטחון הכללי, משטרה וכוחות הכיבוי את האירוע שבו נפגעו ארבעת בני המשפחה. אחד מהם - תינוק בן שנה וחצי בשם עלי - נספה. במקום רוססו כתובות נאצה.

אחמד בן ה-4 בבית החולים

על פי החשד, מתנחלים השליכו בקבוקי תבערה לעבר בית בכפר דומא דרומית לשכם, גרמו למותו של התינוק ולפציעת בני משפחתו. בני המשפחה פונו תחילה על ידי הסהר האדום אך בעקבות מצבם מסוק צבאי פינה את האב לסורוקה ואת האם והילד לתל השומר.