החיילת שתמונותיה הופצו: "אני חסרת אונים"

השבוע הבאנו סיפורה של חיילת שאלמוני פרץ לה לפייסבוק ולמייל, התחיל להתכתב עם גברים, לשלוח הצעות מגונות ותמונות אינטימיות. כעת היא אומרת שהיא חשה חסרת אונים: "לא מספיק מתאמצים כדי למצוא אותו כבר כמה חודשים". המשטרה: פועלים במקצועיות

"אני מרגישה שנעשה לי עוול ושאף אחד לא מתאמץ כדי להפסיק את זה". כך אומרת החיילת שאלמוני פרץ לה על פי החשד לפייסבוק, התחיל להציע הצעות מגונות בשמה לאנשים, ושלח תמונות אינטימיות שלה, אותן השיג מהטלפון האישי שלה דרך המייל. בסיפור שנחשף השבוע בחדשות 2 Online, הבאנו שיחה מוקלטת בינה לבין חוקר המשטרה, שם היא נשמעת בוכה ומבקשת שמשהו ייעשה בנידון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החיילת שמשרתת בבסיס במרכז פנתה תחילה לצבא, שם אמרו לה לפנות למשטרה כי מדובר בעניין אזרחי. לפני כחמישה חודשים היא התלוננה, אך עד כה ממשיך אותו אדם לשלוח הודעות בשמה ולהפיץ שמועות ותמונות שלה. לדבריה, הוא גם הצליח להגיע למייל שלה.

במשטרה אמרו לחיילת כי המחשב ממנו בוצעה לכאורה הפריצה מקורו בבסיס צבאי, ושהם ממתינים לקבל אותו מהצבא. לדבריהם, העניין נמצא בחקירה והוצאו צווים שיפוטיים כדי להגיע לחומרים.

"הוא לא מרפה כבר שמונה חודשים", היא אומרת. "בין אם זה שפרץ לאימיילים שונים מספר פעמים, לפייסבוק, פתח על שמי טינדר (אפליקציית הכרויות), מדבר עם אנשים עלי וזה רק הדברים הידועים לי. אני לא רוצה לדמיין מה עוד הוא עשה ועושה שאני לא יודעת, הבן אדם מוצא תמונות שלי בדפים של מועדונים ומעלה לפייסבוק שלי, תמונות שלי אפילו אין אותם. אני חושבת שזה אדם שעשיתי לו בעבר משהו והוא כרגע מנסה להתנקם בי".

"חסרת אונים"

"לא מספיק מתאמצים"

לדבריה, חוקר המשטרה שאל אותה מספר שאלות ואמר לה שיחזרו אליה - אך מאז רק היא יצרה לטענתה קשר עם המשטרה. "התקשרתי כמה פעמים בשביל לשאול כל פעם אם התקדם משהו ונעניתי בתשובה שזה בטיפול. יום אחד חזרו אליי ואמרו לי שהפריצה הינה מ-IP צבאי וכרגע הם מחכים לתשובה של הצבא ואמרו שיחזרו אליי. התקשרתי כמה פעמים בשביל לשאול אם התקדם משהו ואז ראיתי שזה מחמיר ודיברתי עם החוקר בשביל לזרז עניינים ולעדכן שקרו עוד דברים מאז, אך שוב נעניתי בכך שהם מחכים לתשובה מהצבא והם ינסו לזרז אותם".

החיילת מתארת כי היא מרגישה חוסר אונים. "הם מתייחסים לזה כעוד סיפור, ובזמן שהם אדישים אני סובלת. כל כך הרבה זמן בשביל למצוא מישהו שפרץ לפייסבוק? הם יכולים לעלות על זה ביום, הם פשוט לא מתאמצים בשביל זה".

בינתיים פתחה החיילת עמוד פייסבוק חלופי, שגם לשם החלה לקבל פניות מגברים, שלטענתם שוחחו עמה בחשבון הקודם שאותו כלל לא היא הפעילה, אלא מי שפרץ לחשבון. בין היתר, הוא הפיץ עליה שמועות שלפיהן היא שכבה עם אחד החיילים בבסיס - ורותקה בשל כך.

במשטרה אמרו כי "צוות החקירה פועל על מנת למצות את החקירה ולהגיע לחקר האמת בדרך המקצועית ביותר".

לפניות לכתב: MatanH@Ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של מתן חצרוני