מבוקש נורה ברגלו, נפל מגג ומת

מבוקש פלסטיני נהרג בשעה שניסה להימלט מלוחמי יחידת המסתערבים של משמר הגבול, שהגיעו לעצור אותו במחנה הפליטים קלנדיה. בעת ניסיון ההימלטות המבוקש טיפס על גג מבנה, נורה ברגלו נפל ונהרג. מבוקש נוסף נעצר

המבוקש נפל אל מותו. ארכיון (רויטרס)

מבוקש פלסטיני נפל ונהרג לפנות בוקר (שני) במחנה הפליטים קלנדיה במהלך פעילות לילית של יחידת המסתערבים של מג"ב ביהודה ושומרון. המבוקש נפל מגג לאחר שהלוחמים ירו לעבר רגליו בעת שניסה להימלט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בזמן ביצוע המעצר, אחד המבוקשים נעצר ואילו השני החל בבריחה לעבר גג המבנה. במהלך בריחתו הוא לא נענה לכריזות הלוחמים ואלו החלו בביצוע נוהל מעצר חשוד שכלל בסיומו ירי מדוייק לעבר פלג גופו התחתון. למרות זאת, המבוקש המשיך במנוסתו וכשניסה לעבור לגג של מבנה אחר הוא מעד ונפל.

כתוצאה מהנפילה נפגע המבוקש באורח אנוש. פרמדיק של הכוח העניק לו טיפול רפואי שבסיומו נאלץ לקבוע את מותו.

התקרית אירעה במהלך פעילות של לוחמי משמר הגבול, שביצעו מעצרים במחנה הפליטים של שני פעילי טרור, בהם גם המבוקש שנהרג. המבוקשים חשודים בתכנון פיגועים נגד אזרחים ישראלים.

בשבוע שעבר נורה פלסטיני למוות במהלך פעילות מעצרים של חטיבת כפיר בבית אומר סמוך לחברון. הוא נהרג לאחר שעימות התפתח בין חיילים לבין בני משפחתו, שכמה מהם תקפו את החיילים וניסו לחנוק אחד מהם. פלסטיני נוסף נורה ברגלו ונפצע קל.