האונס בחיל האוויר: "שאל 'מה את ילדה קטנה?' – ואנס"

חייל מחיל האוויר נאשם כי אנס חיילת בחדרה בבסיס למרות שביקשה להפסיק, אמרה "די", וניסתה לדחוף אותו בכוח. היום הוגש נגדו כתב אישום בגין אונס ובמעשה מגונה ומעצרו הוארך. לאחר האירוע המתלוננת פרצה בבכי. סנגורו: "הוא מכחיש"

ארכיון (בשמת בן עמי)

"מה את ילדה קטנה? תפסיקי להיות ילדה קטנה". זה מה שאמר הנאשם באונס לחיילת אותה אנס על פי כתב האישום שהוגש נגדו, רגע לפני שביצע בה את זממו. היום הוא הואשם בגין שתי עבירות אונס ומעשה מגונה בכוח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי כתב האישום, בחודש אפריל נכנס החייל למגורי הבנות בבסיס עובדה של חיל האוויר בדרום יחד עם חייל נוסף, לאחר שהשניים שתו וודקה מהולה במשקה קל.

בחדר נכחה חיילת נוספת, שישבה על אחת המיטות, יחד עם חייל אחר. המתלוננת התיישבה על מיטה אחרת עליה ישב גם הנאשם. בשלב מסוים, אמרה המתלוננת שהיא עייפה ומעוניינת לישון ונשכבה על המיטה.

לאחר שהחייל הנוסף כיבה את האור, הגיע הנאשם למיטה של המתלוננת והחל לנשקה וללטף את גופה. "בתגובה הזיזה המתלוננת את ידיו של הנאשם וביקשה ממנו שיחדל ממעשיו", צוין באישום. "אז התעצבן הנאשם, הסתובב כשהוא שוכב על המיטה ואמר לה: 'תפסיקי להיות ילדה קטנה, מה את ילדה קטנה?".

"אני לא רוצה כלום"

בתגובה לכך היא אמרה לו: "אני לא רוצה כלום, אני רוצה לישון". החייל המשך לגעת בה ובגופה, היא ניסתה להדוף אותו ולדחוף אותו באמצעות ידיה, אך הוא לא הגיב והמשיך לשכב עליה תוך שהוא מונע ממנה לדחוף אותו.

לפי כתב האישום החייל ניסה לנשק אותה, אך המתלוננת ניסתה למנוע זאת ממנו ונשכה אותו. היא ביקשה ממנו להפסיק אך הוא המשיך ואף הפשיט אותה. "היא ביקשה שפסיק, אמרה 'די, תפסיק, אני לא רוצה', אך הוא התעלם", נכתב. לאחר מכן הוא אנס אותה והיא פרצה בבכי.

מעצרו של החייל הוארך עד יום חמישי לצורך החלטה בבקשת התביעה לעצור אותו עד תום ההליכים. עו"ד אבי פינרסקי, שמייצג את הנאשם מסר בתגובה: "מרשי מכחיש את החשדות כנגדו ובמסגרת הדיון היום פורטו סתירות רבות בגרסת המתלוננת, והעובדה שהגרסה שלה פשוט לא מסתדרת עם המציאות. גילינו גם שהתביעה תימנע מלבקש ממי שהיה עד לאירוע להעיד. נקווה שנאשם ינוקה מהחשדות בהקדם האפשרי".

לפניות לכתב: MatanH@Ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של מתן חצרוני