אחיו של הדר גולדין: "לא לשיקום עזה, עד להחזרת אחי"

לקול תשואות מחיאות הכפיים נאם הערב בניו יורק צור גולדין, אחיו של הקצין שנהרג וגופתו נחטפה הדר גולדין. "מה שחמאס עשה הוא פשע נגד האנושות", אמר וקרא שלא להסכים לדרישותיו הציניות של ארגון הטרור

צור גולדין בנאומו, הערב

סגן צור גולדין, אחיו התאום של הקצין הדר גולדין שנהרג וגופתו נחטפה על ידי החמאס, נאם הערב (שני) בכנס של "ארגון הנוצרים האוונגליסטים למען ישראל" (CUFI) בארצות הברית. לקול תשואות הקהל הדגיש גולדין כי "בכדי שעזה תשוקם, גופתו של אחי צריכה לחזור אל משפחתו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"כמוני, הדר היה קצין בכוחות המיוחדים של צה"ל, כמוני הוא היה מפקד מגיל צעיר", אמר גולדין בפתח דבריו. "הוא רצה להביא ביטחון לעמו. אבל בניגוד אליי, הוא לא חזר למשפחתו אחרי הקרב האחרון".

גולדין תיאר כיצד הותקף אחיו וגופתו נחטפה לתוך המנהרה בזמן שהייתה אמורה לשרור הפסקת אש בין הצדדים. "מה שחמאס עשה ועושה על ידי החזקת גופתו הוא פשע, פעולה נגד האנושות, ואני לא מוכן לקבל את זה", ציין וגרם לקהל לעמוד על רגליו ולהריע.

הדר גולדין ז"ל


לדבריו אסור לישראל להיענות לדרישותיו הציניות של החמאס לשחרור גופתו של אחיו. "העולם יקרא לשיקום עזה ללא תנאי בתקופה הקרובה, אך לפני כן, כבר היום אני קורא לכם להתנגד ולהרים את קולכם ולהצהיר בשם משפחתי - שמלבד סיוע הומניטרי ורפואי, כדי שעזה תשוקם גופתו של הדר גולדין צריכה לחזור למשפחתו".