הופכים כל אבן: מצוד נרחב בגדה אחר המחבל

כוחות צה"ל ממשיכים בפעילות בשטח כדי לאתר את המפגע שפתח בירי סמוך להתנחלות דולב ורצח את דני גונן, בן 25, מלוד. על פי ההערכות, הוא זכה לסיוע מצד תושבי הכפרים באזור

החיפשים, היום

נמשכת חקירת פיגוע הירי אתמול (שישי) ליד ההתנחלות דולב, שבו נרצח דני גונן, בן 25 מלוד. כוחות הביטחון ממשיכים גם היום את הפעילות המבצעית והמודיעינית בשטח במאמץ להתחקות אחר עקבותיו של המחבל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

כוחות צה"ל סורקים את כל מרחב הכפרים הפלסטינים באזור הפיגוע מתוך הערכה שהמחבל נמצא באזור הזה וזוכה לסיוע מהתושבים. שירות הביטחון הכללי פועל אף הוא במישור המודיעיני, אך בשלב הזה עדיין לא ברור האם מדובר בפיגוע שהוציא לפועל מפגע בודד או שההתקפה נעשתה בסיוע תשתית טרור מאורגנת כלשהי.

פעילות גם במישור המודיעיני

האירוע התרחש אתמול מעט אחרי השעה 16:00. אש נורתה אל רכב של קבוצת מטיילים ליד צומת הפרסה שממוקם במרחק קצר מההתנחלות דולב בגזרת רמאללה. כתוצאה מהירי נפגעו נוסעי המכונית, בהם הנהג, גונן, שנפצע אנושות ומת כעבור זמן קצר בבית החולים תל השומר. מטייל נוסף בשנות ה-20 לחייו נפצע קל עד בינוני.

מבדיקה ראשונית עלה כי המכונית שבה נסעו גונן וחברו ירדה לכיוון אחד המעיינות באזור. בדרכם חזרה, על כביש עפר, ניגש אליהם המחבל ששוחח עמם ולפתע שלף נשק וירה לעברם לפחות חמישה קליעים.