הקצינה, הרומן בבסיס והאיומים‎

מסכת של הפחדות והשפלה בבסיס - על רקע רומנטי: קצין בדרגת סגן הואשם שהחל לאיים על קצין אחר שיצא עם זוגתו לשעבר, קצינה המשרתת עמו. בין היתר, הוא גם איים עליה. "האיומים שהשמיע הנאשם הם בעלי אופי קשה ובוטה במיוחד", אמרו בצה"ל

אילוסטרציה (AP)

כך הפך סיפור אהבה רומנטי למסכת איומים: קצין בדרגת סגן מואשם בשתי עבירות של איומים ובעבירה אחת של התנהגות שאינה הולמת, זאת לאחר שסבר כי קצינה שניהלה עמו קשר רומנטי מצויה במערכת יחסים עם קצין אחר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

הקצין היה במערכת יחסים עם הקצינה, ולאחר סיומה הוא סבר כי היא מצויה במערכת יחסים עם קצין אחר. בשלב זה, על פי כתב האישום שהוגש נגדו, החל הנאשם במסכת של איומים שהופנו בעיקר כלפי השניים, והושמעו באוזניהם ובאוזני קצינים אחרים בבסיס שבו הייתה מוצבת יחידתו באותה עת.

בין היתר, השמיע הקצין על פי החשד איומים באלימות כלפי הקצין, וכן איים בפני קצינה אחרת שיפגע בעצמו ובאחרים. על פי כתב האישום, האיומים שהשמיע הנאשם הם בעלי אופי קשה ובוטה במיוחד.

באחד המקרים, פנה הנאשם לקצין אחר ששירת עמו באמירות שניתן לפרשן כמתייחסות למינו או למיניותו או לנטייתו המינית של אותו קצין, באופן מבזה או משפיל. בגין אמירות אלו, יוחסה לו עבירה של התנהגות שאינה הולמת את מעמדו ואת דרגתו כקצין. התיק עדיין מתנהל ובהמשך ייגזר דינו של הקצין.

לפניות לכתב: MatanH@ch2news.tv