אישום: אנסו חיילת ותיעדו בטלפון הנייד

לבית הדין הצבאי הוגש כתב אישום נגד שלושה חיילים המשרתים בבסיס חיל האוויר בחצרים בגין עבירות מין שביצעו בחיילת. על פי כתב האישום, החיילת נאנסה מספר פעמים, תוך שהיא מתועדת במצלמה סלולרית. בזמן ביצוע המעשים, צפו בהם כמה מהחיילים שאף סייעו לשבש את החקירה

הנאשמים בבית הדין (חדשות 2)

התביעה הצבאית הגישה הבוקר (חמישי) לבית הדין הצבאי כתב אישום חמור נגד שלושה חיילים המשרתים בבסיס חיל האוויר בחצרים בגין שורה של עבירות מין - בהן אינוס ומעשי סדום בחיילת. הם מואשמים בעבירות נוספות של פגיעה בפרטיות ושיבוש מהלכי משפט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי כתב האישום, נפגש החייל ד' עם החיילת בבסיס שבו הם משרתים, הציע לה הצעות מיניות הקשורות בשלושה מחבריו אך היא סירבה. הוא סיפר להם על כוונתו לקיים עמה יחסי מין ואף קרא לחיילים לצפות במתרחש דרך החלון. ד' נעל את הדלת, כיבה את האור ואנס את החיילת שנותרה קפואה, עד שבשלב מסוים החלה לבכות.

לאחר מכן נכנס לחדר ע', חייל נוסף, והשניים הקימו את החיילת הצעירה מהמיטה וליוו אותה לחדר השירותים - שם, על פי כתב האישום, ביצע בה ע' מעשה סדום למרות שהתנגדה למעשים והחלה לבכות פעם נוספת. החיילים לא הסתפקו באונס האכזרי ואף צילמו את המעשים בטלפון נייד, כשלצידם חייל נוסף, פ'. בהמשך מחקו את הסרטון.

לאחר האירוע ובתחילת החקירה שוחחו הנאשמים ביניהם על מנת לתאם עדויות. על פי כתב האישום, השלושה ביקשו מחייל נוסף, א', אשר צפה במתרחש דרך החלון, למסור עדות שקר בחקירתו במשטרה הצבאית. א' נענה לבקשה ומסר פרטים שאינם נכונים על מנת להגן על מעשיהם.

נגד החייל ד' שהוביל את המהלך יוגש בקרוב כתב אישום נפרד בחשד לביצוע שלושה מעשי אינוס, כלפי החיילת האמורה וחיילת נוספת. החלטה באשר לחייל נוסף, אשר חשוד בשיבוש מהלכי משפט תתקבל לאחר החג.

"מרשי כופר בכתב האישום וטוען שקיים יחסי מין בהסכמה עם החיילת", אמר עו"ד שי רודה, המייצג את אחד מהחיילים. "לא הייתה לו כל אינדיקציה שהחיילת לא מסכימה לקיים עמו יחסי מין. לאחר לימוד חומר החקירה הרב בתיק אגיב לכתב האישום".