4 נפצעו בפיגוע דריסה בגוש עציון

נהג פלסטיני דהר עם מכוניתו לעבר טרמפיאדה בצומת אלון שבות. ארבעה נערים נפצעו - אחד במצב קשה ושלושה נוספים קל. הרכב הדורס נמלט מהמקום, אך נהגו נעצר כעבור זמן קצר

פיגוע דריסה בגוש עציון: ארבעה נערים כבני 16 נפצעו בצהריים (חמישי) לאחר שרכב פגע במהירות גבוהה בטרמפיאדה שבה עמדו בצומת אלון שבות - ונמלט מהמקום. כעבור זמן קצר נלכד הנהג הפלסטיני הפוגע ונעצר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

צוותי מגן דוד אדום שהגיעו למקום פינו לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים פצוע אחד במצב קשה ושלושה פצועים במצב קל. הפצועים סובלים בעיקר משברים בגפיים.

"אחד הפצועים לא הגיב תחילה כתוצאה מחבלה בראשו", סיפר מוטי אלמליח מדוברות איחוד הצלה. "לאחר טיפול רפואי שהעניקו החובשים בזירה פונו הנפגעים לבתי החולים".

פיגוע דריסה בצומת אלון שבות

אתמול: דרס 4 מג"בניקים והסגיר את עצמו

אתמול הותר לפרסום כי תושב מחנה הפליטים שועפאט בצפון ירושלים הסגיר את עצמו לידי המשטרה בטענה כי הוא האחראי לדריסתם של ארבעה שוטרי משמר הגבול בירושלים לפני כשבועיים וחצי.

זירת פיגוע הדריסה בירושלים

מחקירת שב"כ עולה כי פיגוע הדריסה תוכנן מראש ובוצע לאחר שהחשוד שקל לכאורה את האפשרות לבצע את הפיגוע במספר מקומות, בהם שכונת מאה שערים בעיר ואפילו אשדוד. בפועל, ההחלטה על מימושו בשכונת א-טור התקבלה לאחר שהוא זיהה הזדמנות והאיץ את רכבו לעבר שוטרי משמר הגבול.

ארבעת השוטרים שנדרסו בפיגוע נפצעו באורח קל-בינוני. מחקירת הפיגוע עלה כי רכב מסוג סקודה הגיע בנסיעה מכיוון בית העלמין הר הזיתים לכיוון בית החולים מוקסד בצומת סלמן אל פארסי, עלה על המדרכה ופגע בעוצמה בשוטרים.